Rittal - Schakelkast leeg - 9784540
Brutoprijs
2.262,62
Rittal - Schakelkast leeg - 9784540
Ons artikelnummer
2045640
Artikelnummer fabrikant
9784540
Type nummer
9784540
EAN-code
4028177569218
Hoogte
1200 mm
Diepte
500 mm
Breedte
1200 mm
Materiaal
Aluminium
Vloeropstelling mogelijk
Ja
Productomschrijving
CS NewBasic 1200x1200x500 alu 2D mMiddst CS BASICBEHUIZING NEW BASIC
CS New Basic, enkelwandig, met 2 deuren, 1200x1200x500 mm BxHxD, aluminium, RAL 7035, IP55, met demonteerbaar middenprofiel
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 2045640 |
| Artikelnummer fabrikant | 9784540 |
| EAN-code | 4028177569218 |
| Artikelklasse (ETIM) | Schakelkast leeg |
| Merk | Rittal |
| Serie | CS |
| Type nummer | 9784540 |
| Omschrijving | CS NewBasic 1200x1200x500 alu 2D mMiddst |
| Land van Oorsprong | DE |
Technisch
| Hoogte | 1200 mm |
| Diepte | 500 mm |
| Breedte | 1200 mm |
| Materiaal | Aluminium |
| Vloeropstelling mogelijk | Ja |
| Wandbevestiging mogelijk | Nee |
| Uitvoering oppervlakte | Poedercoating |
| Kleur | Grijs |
| RAL-nummer | 7035 |
| Met montageplaat | Nee |
| Montageplaat diepteverstelbaar | Nee |
| Aantal sloten | 1 |
| Rijgbaar | Nee |
| Aantal deuren | 2 |
| Geschikt voor metrische montage | Nee |
| Geschikt voor buitenopstelling | Ja |
| EMC-uitvoering | Nee |
| Beschermingsgraad (IP) | IP55 |
| Met zichtdeur | Nee |
| Met ventilatiedeur | Nee |
| Met rugzijdige deur | Nee |
| Geschikt voor wandinbouw | Nee |
| Mastbevestiging | Nee |
| Met hellend dak | Nee |
| Slagvastheid | IK07 |
| Materiaalkwaliteit | Overig |
| Beschermingsgraad (NEMA) | 3R |
| Vrijstaand | Ja |
| Vloerstaand wandmodel | Ja |
| Geschikt voor wandmontage | Nee |
| Hoekmodel | Nee |
| Tussenbouw | Nee |
| Koppelbaar | Nee |
| Max. toegestane belasting van de montageplaat volgens IEC 62208 | 2000 N |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 3 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 71 kg |
| Afmeting verpakking | 1,21 x 1,21 x 0,51 M |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 2.262,62 per 1 st |
Artikel bevat 1 st