Rittal - Schakelkast leeg - 9783530
Brutoprijs
1.496,79
Rittal - Schakelkast leeg - 9783530
Ons artikelnummer
2045632
Artikelnummer fabrikant
9783530
Type nummer
9783530
EAN-code
4028177569133
Hoogte
1200 mm
Diepte
500 mm
Breedte
600 mm
Materiaal
Aluminium
Vloeropstelling mogelijk
Ja
Productomschrijving
CS NewBasic 600x1200x500 alu 1D CS BASICBEHUIZING NEW BASIC
CS New Basic, enkelwandig, met 1 deur, 600x1200x500 mm BxHxD, aluminium, RAL 7035, IP55
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 2045632 |
| Artikelnummer fabrikant | 9783530 |
| EAN-code | 4028177569133 |
| Artikelklasse (ETIM) | Schakelkast leeg |
| Merk | Rittal |
| Serie | CS |
| Type nummer | 9783530 |
| Omschrijving | CS NewBasic 600x1200x500 alu 1D |
| Land van Oorsprong | DE |
Technisch
| Hoogte | 1200 mm |
| Diepte | 500 mm |
| Breedte | 600 mm |
| Materiaal | Aluminium |
| Vloeropstelling mogelijk | Ja |
| Wandbevestiging mogelijk | Nee |
| Uitvoering oppervlakte | Poedercoating |
| Kleur | Grijs |
| RAL-nummer | 7035 |
| Met montageplaat | Nee |
| Montageplaat diepteverstelbaar | Nee |
| Aantal sloten | 1 |
| Rijgbaar | Nee |
| Aantal deuren | 1 |
| Geschikt voor metrische montage | Nee |
| Geschikt voor buitenopstelling | Ja |
| EMC-uitvoering | Nee |
| Beschermingsgraad (IP) | IP55 |
| Met zichtdeur | Nee |
| Met ventilatiedeur | Nee |
| Met rugzijdige deur | Nee |
| Geschikt voor wandinbouw | Nee |
| Mastbevestiging | Nee |
| Met hellend dak | Nee |
| Slagvastheid | IK07 |
| Materiaalkwaliteit | Overig |
| Beschermingsgraad (NEMA) | 3R |
| Vrijstaand | Ja |
| Vloerstaand wandmodel | Ja |
| Geschikt voor wandmontage | Nee |
| Hoekmodel | Nee |
| Tussenbouw | Nee |
| Koppelbaar | Nee |
| Max. toegestane belasting van de montageplaat volgens IEC 62208 | 2000 N |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 3 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 35 kg |
| Afmeting verpakking | 0,61 x 1,21 x 0,51 M |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 1.496,79 per 1 st |
Artikel bevat 1 st