Rittal - Schakelkast leeg - 5845600
Ons artikelnummer
4005774
Artikelnummer fabrikant
5845600
Type nummer
5845600
EAN-code
4028177959231
Hoogte
2000 mm
Diepte
600 mm
Breedte
1200 mm
Materiaal
Staal
Vloeropstelling mogelijk
Ja
Aanbevelingen
Alternatieve producten
Productomschrijving
VX SE Kast 1200x2000x600 2D 1MPL RAL7035
VX SE Vrijstaande kast, met 2 deuren en montageplaat, 1200x2000x600 mm BxHxD, plaatstaal, RAL 7035
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 4005774 |
| Artikelnummer fabrikant | 5845600 |
| EAN-code | 4028177959231 |
| Artikelklasse (ETIM) | Schakelkast leeg |
| Merk | Rittal |
| Serie | VX SE |
| Type nummer | 5845600 |
| Omschrijving | VX SE Kast 1200x2000x600 2D 1MPL RAL7035 |
| Land van Oorsprong | DE |
Technisch
| Hoogte | 2000 mm |
| Diepte | 600 mm |
| Breedte | 1200 mm |
| Materiaal | Staal |
| Vloeropstelling mogelijk | Ja |
| Wandbevestiging mogelijk | Nee |
| Uitvoering oppervlakte | Poedercoating |
| Kleur | Grijs |
| RAL-nummer | 7035 |
| Met montageplaat | Ja |
| Montageplaat diepteverstelbaar | Ja |
| Aantal sloten | 1 |
| Rijgbaar | Nee |
| Aantal deuren | 2 |
| Geschikt voor metrische montage | Nee |
| Geschikt voor buitenopstelling | Nee |
| EMC-uitvoering | Nee |
| Beschermingsgraad (IP) | IP55 |
| Met zichtdeur | Nee |
| Met ventilatiedeur | Nee |
| Met rugzijdige deur | Nee |
| Geschikt voor wandinbouw | Nee |
| Mastbevestiging | Nee |
| Met hellend dak | Nee |
| Slagvastheid | IK10 |
| Materiaalkwaliteit | Overig |
| Beschermingsgraad (NEMA) | 12 |
| Vrijstaand | Ja |
| Vloerstaand wandmodel | Ja |
| Geschikt voor wandmontage | Nee |
| Hoekmodel | Nee |
| Tussenbouw | Nee |
| Koppelbaar | Nee |
| Warmteverlies-vermogen (∆T=20K) volgens IEC/TR 60890 | 824 W |
| Max. toegestane belasting van de kast volgens IEC 62208 | 15000 N |
| Max. toegestane belasting van de deur(en) volgens IEC 62208 | 900 N |
| Max. toegestane belasting van de montageplaat volgens IEC 62208 | 5000 N |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 3 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 205,7 kg |
| Afmeting verpakking | 1,215 x 0,63 x 2,13 M |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 1.584,35 per 1 st |
Artikel bevat 1 st