Rittal - Schakelkast leeg - 1181000
Ons artikelnummer
2679032
Artikelnummer fabrikant
1181000
Type nummer
1181000
EAN-code
4028177813113
Hoogte
1000 mm
Diepte
400 mm
Breedte
800 mm
Materiaal
Staal
Vloeropstelling mogelijk
Nee
Aanbevelingen
Alternatieve producten
Gerelateerde producten
Productomschrijving
AX Kast 800x1000x400 1D 1MPL RAL7035
AX Wandkast, met 1 deur, 800x1000x400 mm BxHxD, plaatstaal, RAL 7035, met montageplaat en wartelplaat onder, knevelsluiting (dubbelbaard)
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 2679032 |
| Artikelnummer fabrikant | 1181000 |
| EAN-code | 4028177813113 |
| Artikelklasse (ETIM) | Schakelkast leeg |
| Merk | Rittal |
| Serie | AX |
| Type nummer | 1181000 |
| Omschrijving | AX Kast 800x1000x400 1D 1MPL RAL7035 |
| Land van Oorsprong | DE |
Technisch
| Hoogte | 1000 mm |
| Diepte | 400 mm |
| Breedte | 800 mm |
| Materiaal | Staal |
| Vloeropstelling mogelijk | Nee |
| Wandbevestiging mogelijk | Ja |
| Uitvoering oppervlakte | Poedercoating |
| Kleur | Overig |
| RAL-nummer | 7035 |
| Met montageplaat | Ja |
| Montageplaat diepteverstelbaar | Nee |
| Aantal sloten | 1 |
| Rijgbaar | Nee |
| Aantal deuren | 1 |
| Geschikt voor metrische montage | Nee |
| Geschikt voor buitenopstelling | Nee |
| EMC-uitvoering | Nee |
| Beschermingsgraad (IP) | IP66 |
| Met zichtdeur | Nee |
| Met ventilatiedeur | Nee |
| Met rugzijdige deur | Nee |
| Geschikt voor wandinbouw | Nee |
| Mastbevestiging | Nee |
| Met hellend dak | Nee |
| Slagvastheid | IK10 |
| Materiaalkwaliteit | Overig |
| Beschermingsgraad (NEMA) | 4 |
| Vrijstaand | Ja |
| Vloerstaand wandmodel | Nee |
| Geschikt voor wandmontage | Ja |
| Hoekmodel | Nee |
| Tussenbouw | Nee |
| Koppelbaar | Nee |
| Warmteverlies-vermogen (∆T=20K) volgens IEC/TR 60890 | 287 W |
| Max. toegestane belasting van de kast volgens IEC 62208 | 3000 N |
| Max. toegestane belasting van de deur(en) volgens IEC 62208 | 400 N |
| Max. toegestane belasting van de montageplaat volgens IEC 62208 | 2000 N |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 3 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 57 kg |
| Afmeting verpakking | 0,445 x 0,81 x 1,01 M |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 562,93 per 1 st |
Artikel bevat 1 st