Rittal - Railkoperband - 3579005
Ons artikelnummer
2154359
Artikelnummer fabrikant
3579005
Type nummer
3579005
EAN-code
4028177666856
Nom. bedrijfsstroom
1610 A
Lengte
2000 mm
Dikte
10 mm
Breedte
63 mm
Gelamelleerd
Ja
Productomschrijving
SV Gelamelleerd Cu 10x63x1 L=2000
SV Gelamelleerd railkoper, flexibar, 10x63x1 mm aantal lamellenxBxD, 1610 A, L=2000 mm
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 2154359 |
| Artikelnummer fabrikant | 3579005 |
| EAN-code | 4028177666856 |
| Artikelklasse (ETIM) | Railkoperband |
| Merk | Rittal |
| Serie | SV |
| Type nummer | 3579005 |
| Omschrijving | SV Gelamelleerd Cu 10x63x1 L=2000 |
| Land van Oorsprong | DE |
Technisch
| Nom. bedrijfsstroom | 1610 A |
| Lengte | 2000 mm |
| Dikte | 10 mm |
| Breedte | 63 mm |
| Gelamelleerd | Ja |
| Lameldikte | 1 mm |
| Aantal lamellen | 10 |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 3 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 12,917 kg |
| Afmeting verpakking | 2,05 x 0,085 x 0,085 M |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 589,97 per 1 st |
Artikel bevat 1 st