Rittal - Power distribution unit (PDU) - 7979711
Brutoprijs
1.603,79
Rittal - Power distribution unit (PDU) - 7979711
Ons artikelnummer
4101625
Artikelnummer fabrikant
7979711
Type nummer
7979711
EAN-code
4028177948488
Montagemaat (gestandaardiseerd)
19"
Montagerichting
Verticaal
Elektrische aansluiting
Aansluitsnoer met stekker
Uitvoering elektrische aansluiting
CEE 16 A
Breedte
44 mm
Productomschrijving
7979711 RCM 19" INLINE METER 1
RCM 19" Inline meter 16A/1P CEE in/out
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 4101625 |
| Artikelnummer fabrikant | 7979711 |
| EAN-code | 4028177948488 |
| Artikelklasse (ETIM) | Power distribution unit (PDU) |
| Merk | Rittal |
| Serie | PDU |
| Type nummer | 7979711 |
| Omschrijving | RCM 19" Inline meter 16A/1P CEE in/out |
| Land van Oorsprong | SI |
Technisch
| Montagemaat (gestandaardiseerd) | 19" |
| Montagerichting | Verticaal |
| Elektrische aansluiting | Aansluitsnoer met stekker |
| Uitvoering elektrische aansluiting | CEE 16 A |
| Breedte | 44 mm |
| Aantal hoogte-eenheden | 1 |
| Lengte | 450 mm |
| Diepte | 144 mm |
| Voedingsspanning | 230 V |
| Netontstoringsfilter | Nee |
| Schakelbaar | Nee |
| SNMP | Nee |
| Met display | Nee |
| Met LED indicatie | Nee |
| Met zekering | Nee |
| Ampèremeter | Nee |
| Temperatuurmeting | Nee |
| Met bevestigingsmateriaal | Nee |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 20 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 3,34 KG |
| Afmeting verpakking | 0,62 x 0,4 x 0,1 M |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 1.603,79 per 1 st |
Artikel bevat 1 st