Rittal - Power distribution unit (PDU) - 7979256
Brutoprijs
1.796,90
Rittal - Power distribution unit (PDU) - 7979256
Ons artikelnummer
4272903
Artikelnummer fabrikant
7979256
Type nummer
7979256
EAN-code
4028177967946
Montagemaat (gestandaardiseerd)
Overig
Montagerichting
Verticaal
Elektrische aansluiting
Aansluitsnoer met stekker
Uitvoering elektrische aansluiting
CEE 32 A
Breedte
44 mm
Productomschrijving
7979256 PDU METERED/RCM 32A/1P
PDU metered/RCM 32A/1P 24xC13+4xC19
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 4272903 |
| Artikelnummer fabrikant | 7979256 |
| EAN-code | 4028177967946 |
| Artikelklasse (ETIM) | Power distribution unit (PDU) |
| Merk | Rittal |
| Serie | |
| Type nummer | 7979256 |
| Omschrijving | PDU metered/RCM 32A/1P 24xC13+4xC19 |
| Land van Oorsprong | SI |
Technisch
| Montagemaat (gestandaardiseerd) | Overig |
| Montagerichting | Verticaal |
| Elektrische aansluiting | Aansluitsnoer met stekker |
| Uitvoering elektrische aansluiting | CEE 32 A |
| Breedte | 44 mm |
| Kabellengte | 3 m |
| Aantal C13 contactdozen | 24 |
| Aantal C19 contactdozen | 4 |
| Lengte | 1695 mm |
| Diepte | 70 mm |
| Voedingsspanning | 230 V |
| Netontstoringsfilter | Nee |
| Schakelbaar | Nee |
| SNMP | Nee |
| Met display | Nee |
| Met LED indicatie | Nee |
| Met zekering | Nee |
| Ampèremeter | Nee |
| Temperatuurmeting | Nee |
| Met bevestigingsmateriaal | Nee |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 14 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 5,7 kg |
| Afmeting verpakking | 1,855 x 0,235 x 0,135 M |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 1.796,90 per 1 st |
Artikel bevat 1 st