Rittal - Optische module voor signaalzuil - 2372001
Ons artikelnummer
3334841
Artikelnummer fabrikant
2372001
Type nummer
2372001
EAN-code
4028177953710
Kleur
Rood
Functie
Continu licht
Buitendiameter
70 mm
Spanningstype
AC/DC
Bedrijfsspanning bij AC 50 Hz
24 - 24 V
Productomschrijving
SG Opt. elem. rood LED cont. 24V AC/DC
SG Optisch element voor signaalzuil, rood, continue oplichtend element, 24V AC/DC, 25 mA, behuizing polyamide, kap transparant polycarbonaat, IP 65
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 3334841 |
| Artikelnummer fabrikant | 2372001 |
| EAN-code | 4028177953710 |
| Artikelklasse (ETIM) | Optische module voor signaalzuil |
| Merk | Rittal |
| Serie | SG |
| Type nummer | 2372001 |
| Omschrijving | SG Opt. elem. rood LED cont. 24V AC/DC |
| Land van Oorsprong | DE |
Technisch
| Kleur | Rood |
| Functie | Continu licht |
| Buitendiameter | 70 mm |
| Spanningstype | AC/DC |
| Bedrijfsspanning bij AC 50 Hz | 24 - 24 V |
| Bedrijfsspanning bij AC 60 Hz | 24 - 24 V |
| Bedrijfsspanning bij DC | 24 - 24 V |
| Beschermingsgraad (IP) | IP65 |
| Kleur behuizing | Overig |
| Lamptype | Led |
Logistiek
| Beschikbare voorraad | 8 st |
| Levertermijn | Verwacht over 1 werkdag |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Ja |
| Bruto gewicht | 0,073 kg |
| Afmeting verpakking | 0,07 x 0,07 x 0,075 M |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 79,00 per 1 st |
Artikel bevat 1 st