Rittal - Netwerk-/serverkast - 5304126
Brutoprijs
1.755,94
Rittal - Netwerk-/serverkast - 5304126
Ons artikelnummer
3335312
Artikelnummer fabrikant
5304126
Type nummer
5304126
EAN-code
4028177944893
Montageniveau
Voorzijde en achterzijde
Uitvoering profielrail
L-vormig
Aantal deuren
2
Soort ventilatie
Passief
Breedte
800 mm
Productomschrijving
VX IT ST 800x1200x1000 24HE Netwerk rack
VX IT Netwerkbehuizing 24HE, 800x1200x1000 mm BxHxD, met zichtdeur voor en plaatstalen deur achter, met 19 inch-montageframe voor/achter, open bodem, kabelinvoerdak met invoer links/rechts in de diepte
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 3335312 |
| Artikelnummer fabrikant | 5304126 |
| EAN-code | 4028177944893 |
| Artikelklasse (ETIM) | Netwerk-/serverkast |
| Merk | Rittal |
| Serie | VX IT |
| Type nummer | 5304126 |
| Omschrijving | VX IT ST 800x1200x1000 24HE Netwerk rack |
| Land van Oorsprong | DE |
Technisch
| Montageniveau | Voorzijde en achterzijde |
| Uitvoering profielrail | L-vormig |
| Aantal deuren | 2 |
| Soort ventilatie | Passief |
| Breedte | 800 mm |
| Hoogte | 1200 mm |
| Diepte | 1000 mm |
| Rastermaat | 19" |
| Aantal hoogte-eenheden | 24 |
| Met dakplaat | Ja |
| Met aarding | Nee |
| Met frontdeur | Ja |
| Met rugzijdige deur | Ja |
| Met zijwand | Nee |
| Met sokkel | Nee |
| Materiaal | Staal |
| Uitvoering oppervlakte | Poedercoating |
| Kleur | Grijs |
| Model | Overig |
| RAL-nummer | 7035 |
| Demontabel | Nee |
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Max. belastbaarheid | 1500 kg |
| Materiaal deur voorzijde | Overig |
| Vergrendeling frontdeur | Overig |
| Materiaal deur achterzijde | Staal |
| Vergrendeling rugzijdige deur | Tweepunts |
| Met zichtdeur | Nee |
| Met verticale kabelgeleiding | Nee |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 3 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 87,4 kg |
| Afmeting verpakking | 1,13 x 0,86 x 1,34 M |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 1.755,94 per 1 st |
Artikel bevat 1 st