Rittal - Koelunit voor kast/lessenaar - 3179800
Ons artikelnummer
3375865
Artikelnummer fabrikant
3179800
Type nummer
3179800
EAN-code
4028177949966
Hoogte
570 mm
Diepte
199 mm
Breedte
300 mm
Spanningstype
AC
Bedrijfsspanning bij AC 50 Hz
99 - 264 V
Productomschrijving
SK3179.800 BLUE E+ S 0.3-1 KW WANDMONTAGE-KOELAGGREGAAT
SK Blue e+ S, Wall mounted 520 W
Duurzaam product
Dit product is aangemerkt als duurzaam doordat aan de ETIM productgroep "Koelunit voor kast/lessenaar" bij juiste toepassing energiebesparende dan wel energieopwekkende eigenschappen zijn toegekend. Dit leidt tot CO2-reductie.
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 3375865 |
| Artikelnummer fabrikant | 3179800 |
| EAN-code | 4028177949966 |
| Artikelklasse (ETIM) | Koelunit voor kast/lessenaar |
| Merk | Rittal |
| Serie | |
| Type nummer | 3179800 |
| Omschrijving | SK Blue e+ S, wandkoelagg 0,52kW m Verd |
| Land van Oorsprong | IT |
Technisch
| Hoogte | 570 mm |
| Diepte | 199 mm |
| Breedte | 300 mm |
| Spanningstype | AC |
| Bedrijfsspanning bij AC 50 Hz | 99 - 264 V |
| Bedrijfsspanning bij AC 60 Hz | 99 - 264 V |
| Met temperatuurregeling | Ja |
| Functie master/slave | Ja |
| Model | Overig |
| Toerentalgeregeld | Ja |
| Met verwarmingsfunctie | Nee |
| Totaal koelvermogen volgens EN 14511 bij 35/35 °C | 520 W |
| Omgevingstemperatuur tijdens bedrijf | -20 - 60 °C |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 7 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 13,84 kg |
| Afmeting verpakking | 0,354 x 0,274 x 0,59 M |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 2.331,55 per 1 st |
Artikel bevat 1 st