Rittal - Koelunit voor kast/lessenaar - 3386540
Ons artikelnummer
1050768
Artikelnummer fabrikant
3386540
Type nummer
3386540
EAN-code
4028177323308
Nuttig koelvermogen bij 35/35°C
3000 W
Hoogte
470 mm
Diepte
580 mm
Breedte
796 mm
Spanningstype
AC
Productomschrijving
SK Dakmont. koelagg 3000W 400V Comf
SK Dakmontage-koelaggregaat, koelvermogen 3,0 kW, 400/460V 3-fase 50/60Hz, 796x470x580 mm BxHxD, RAL 7035, met comfortcontroller
Duurzaam product
Dit product is aangemerkt als duurzaam doordat aan de ETIM productgroep "Koelunit voor kast/lessenaar" bij juiste toepassing energiebesparende dan wel energieopwekkende eigenschappen zijn toegekend. Dit leidt tot CO2-reductie.
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 1050768 |
| Artikelnummer fabrikant | 3386540 |
| EAN-code | 4028177323308 |
| Artikelklasse (ETIM) | Koelunit voor kast/lessenaar |
| Merk | Rittal |
| Serie | SK |
| Type nummer | 3386540 |
| Omschrijving | SK Dakmont. koelagg 3000W 400V Comf |
| Land van Oorsprong | IT |
Technisch
| Nuttig koelvermogen bij 35/35°C | 3000 W |
| Hoogte | 470 mm |
| Diepte | 580 mm |
| Breedte | 796 mm |
| Spanningstype | AC |
| Bedrijfsspanning bij AC 50 Hz | 360 - 440 V |
| Bedrijfsspanning bij AC 60 Hz | 360 - 440 V |
| Met temperatuurregeling | Ja |
| Met verwarmingsfunctie | Nee |
| Functie master/slave | Ja |
| Model | Overig |
| Toerentalgeregeld | Nee |
| Met verwarmingsfunctie | Nee |
| Totaal koelvermogen volgens EN 14511 bij 35/35 °C | 3000 W |
| Omgevingstemperatuur tijdens bedrijf | 10 - 55 °C |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 14 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 84 kg |
| Afmeting verpakking | 0,86 x 0,63 x 0,638 M |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 4.434,92 per 1 st |
Artikel bevat 1 st