Rittal - Koelunit voor kast/lessenaar - 3185730
Ons artikelnummer
1518178
Artikelnummer fabrikant
3185730
Type nummer
3185730
EAN-code
4028177927155
Nuttig koelvermogen bij 35/35°C
1420 W
Hoogte
308 mm
Diepte
560 mm
Breedte
700 mm
Spanningstype
AC
Aanbevelingen
Gerelateerde producten
Productomschrijving
SK Blue E+ Dakkoelag. 1,42 kW 110-480V
SK Dalmontage-koelaggregaat, koelvermogen 1,42 kW, 110-480V 50/60Hz, 700x308x560mm BxHxD, RAL 7035
Duurzaam product
Dit product is aangemerkt als duurzaam doordat aan de ETIM productgroep "Koelunit voor kast/lessenaar" bij juiste toepassing energiebesparende dan wel energieopwekkende eigenschappen zijn toegekend. Dit leidt tot CO2-reductie.
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 1518178 |
| Artikelnummer fabrikant | 3185730 |
| EAN-code | 4028177927155 |
| Artikelklasse (ETIM) | Koelunit voor kast/lessenaar |
| Merk | Rittal |
| Serie | SK |
| Type nummer | 3185730 |
| Omschrijving | SK Blue E+ Dakkoelag. 1,42 kW 110-480V |
| Land van Oorsprong | IT |
Technisch
| Nuttig koelvermogen bij 35/35°C | 1420 W |
| Hoogte | 308 mm |
| Diepte | 560 mm |
| Breedte | 700 mm |
| Spanningstype | AC |
| Bedrijfsspanning bij AC 50 Hz | 99 - 528 V |
| Bedrijfsspanning bij AC 60 Hz | 99 - 528 V |
| Met temperatuurregeling | Ja |
| Met verwarmingsfunctie | Nee |
| Functie master/slave | Ja |
| Model | Overig |
| Toerentalgeregeld | Ja |
| Met verwarmingsfunctie | Nee |
| Totaal koelvermogen volgens EN 14511 bij 35/35 °C | 1420 W |
| Omgevingstemperatuur tijdens bedrijf | -20 - 60 °C |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 3 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 56,25 kg |
| Afmeting verpakking | 0,84 x 0,77 x 0,475 M |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 3.193,93 per 1 st |
Artikel bevat 1 st