Rittal - Filter (schakelkast airco) - 3243066
Ons artikelnummer
2154301
Artikelnummer fabrikant
3243066
Type nummer
3243066
EAN-code
4028177666252
Hoogte
294 mm
Diepte
17 mm
EMC-uitvoering
Ja
Materiaal
Kunststof
Breedte
294 mm
Productomschrijving
SK3243066 VPE = 5 SK RTT FILTERMAT EMC
SK Vervangingsfiltermat EMC, 294x294x17 mm BxHxD, filterklasse G3, kunststofvezel met koper-nikkel-chroom coating
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 2154301 |
| Artikelnummer fabrikant | 3243066 |
| EAN-code | 4028177666252 |
| Artikelklasse (ETIM) | Filter (schakelkast airco) |
| Merk | Rittal |
| Serie | SK |
| Type nummer | 3243066 |
| Omschrijving | SK Filtermat EMC vSK 3243/44/45.6xx VE=5 |
| Land van Oorsprong | DE |
Technisch
| Hoogte | 294 mm |
| Diepte | 17 mm |
| EMC-uitvoering | Ja |
| Materiaal | Kunststof |
| Breedte | 294 mm |
| Kleur | Grijs |
| Met filtermat | Ja |
| Filterklasse | G3 |
| Beschermingsgraad (IP) | Overig |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 3 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 5 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,031 kg |
| Afmeting verpakking | 0,3 x 0,3 x 0,08 M |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 134,56 per 1 st |
Artikel bevat 5 st