Rehau - Deksel bedradingskoker - NUDIN OT375 sgr
Ons artikelnummer
1111077
Artikelnummer fabrikant
6132595
Type nummer
NUDIN OT375 sgr
EAN-code
4012196748952
Voor kabelkanaalbreedte
37.5 mm
Lengte
2000 mm
Halogeenvrij
Nee
Productomschrijving
6132595 NU-DIN DEKSEL 37,5MM V. BEDRADINGSKOKER RAL7030 GRS
Dit artikel is niet meer leverbaar. Neem contact met ons op.
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 1111077 |
| Artikelnummer fabrikant | 6132595 |
| EAN-code | 4012196748952 |
| Artikelklasse (ETIM) | Deksel bedradingskoker |
| Merk | Rehau |
| Serie | NUDIN OT375 sgr |
| Type nummer | NUDIN OT375 sgr |
| Omschrijving | NU-DIN bedradingskoker deksel 37,5 Grijs 7030 2000x36x8,1 Polyvinylchloride, PVC steengrijs 7030 |
| Land van Oorsprong | DE |
Technisch
| Voor kabelkanaalbreedte | 37.5 mm |
| Lengte | 2000 mm |
| Halogeenvrij | Nee |
Logistiek
| Levertermijn | Niet meer leverbaar |
| Aantal eenheden in artikel | 2 m |
| Minimale bestelafname | 5 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Volle verpakking bevat | 5 st |
Prijs
| Bruto prijs (€) |
Artikel bevat 2 m