Planet-Wattohm - Bedradingskoker - HV
Ons artikelnummer
1175808
Artikelnummer fabrikant
PW31053
Type nummer
HV
EAN-code
3271780310536
Hoogte
60 mm
Breedte
25 mm
Lengte
2000 mm
Halogeenvrij
Ja
Uitvoeringsvorm zijwand
Gat-/sleufstansing
Aanbevelingen
Gerelateerde producten
Productomschrijving
SEGMA KOKER+ZAAGSL H60X25MM HV KOKER +ZAAGSLEUVEN PW31053
Bedradingskoker Segma L2000 25x60mm HV, materiaal PC-ABS, RAL7035 lichtgrijs. Zijdelingse perforatie breed 12,5mm, max.draaddoorvoer zonder uitbreken van lippen Ø6mm. Incl. deksel met reliëf voor aanbrengen van codering en ter voorkoming van krassen.
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 1175808 |
| Artikelnummer fabrikant | PW31053 |
| EAN-code | 3271780310536 |
| Artikelklasse (ETIM) | Bedradingskoker |
| Merk | Planet-Wattohm |
| Serie | Segma |
| Type nummer | HV |
| Omschrijving | Bedradingskoker Segma L2000 25x60mm HV |
| Land van Oorsprong | FR |
Technisch
| Hoogte | 60 mm |
| Breedte | 25 mm |
| Lengte | 2000 mm |
| Halogeenvrij | Ja |
| Uitvoeringsvorm zijwand | Gat-/sleufstansing |
| Sleufafstand | 6 mm |
| Sleufbreedte | 6.5 mm |
| Zelfdovend | Ja |
| Kruipstroomvast | Ja |
| Flexibel | Nee |
| Nuttige doorsnede | 1159 mm² |
| Bevestigingswijze | Bodemperforatie |
| Met deksel/afdekking | Ja |
| Kleur | Grijs |
| Materiaal | Acrylnitril butadien styrol (ABS) |
| RAL-nummer | 7035 |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 1 werkdag |
| Aantal eenheden in artikel | 2 m |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,6 kg |
| Afmeting verpakking | 2232 x 295 x 145 M |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 61,68 per 1 st |
Artikel bevat 2 m