Pipelife - Kunststof buis glad - SN4
Brutoprijs
19,04
Pipelife - Kunststof buis glad - SN4
Ons artikelnummer
3005710
Artikelnummer fabrikant
1196112500
Type nummer
SN4
EAN-code
8712603231003
Materiaal
Polyvinylchloride (PVC)
Uitwendige buisdiameter
32 mm
Wanddikte
3 mm
Kleur buis
Grijs
Flexibel
Ja
Productomschrijving
1196112500 POLISAN PVC 32x3MM 2 MTR SN4 KOMO
POLISAN PVC 32x3MM 2 METER SN4 KOMO
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 3005710 |
| Artikelnummer fabrikant | 1196112500 |
| EAN-code | 8712603231003 |
| Artikelklasse (ETIM) | Kunststof buis glad |
| Merk | Pipelife |
| Serie | RIO buis KOMO t/m 110 |
| Type nummer | SN4 |
| Omschrijving | POLISAN PVC 32x3MM 2 METER SN4 KOMO |
| Land van Oorsprong |
Technisch
| Materiaal | Polyvinylchloride (PVC) |
| Uitwendige buisdiameter | 32 mm |
| Wanddikte | 3 mm |
| Kleur buis | Grijs |
| Flexibel | Ja |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 4 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 2 m |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,658 kg |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 19,04 per 1 st |
Artikel bevat 2 m