Pilz - Relais voor bewaking van veiligheidsstroomcircuits - Sigma
Brutoprijs
251,13
Pilz - Relais voor bewaking van veiligheidsstroomcircuits - Sigma
Ons artikelnummer
1172424
Artikelnummer fabrikant
750132
Type nummer
Sigma
EAN-code
4046548061437
Model
Uitbreidingsapparaat
Geschikt voor controle van noodstopcircuits
Nee
Geschikt voor controle van opto-elektronische controle-inrichtingen
Nee
Breedte
22.5 mm
Uitvoering elektrische aansluiting
Schroefaansluiting
Productomschrijving
PNOZ S22 24VDC 3M 1V 750132
PNOZsigma dual relay expansion for connecting to PNOZ s30, PNOZ mm0.1p and PNOZ mm0.2p, 2 separate channels for each 3 N/O + 1 N/C, plug-in terminals of screw type 1 N/C, plug-in terminals of screw type.
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 1172424 |
| Artikelnummer fabrikant | 750132 |
| EAN-code | 4046548061437 |
| Artikelklasse (ETIM) | Relais voor bewaking van veiligheidsstroomcircuits |
| Merk | Pilz |
| Serie | PNOZsigma |
| Type nummer | Sigma |
| Omschrijving | PNOZ s22 24VDC 2 x 3 n/o 1 n/c |
| Land van Oorsprong | DE |
Technisch
| Model | Uitbreidingsapparaat |
| Geschikt voor controle van noodstopcircuits | Nee |
| Geschikt voor controle van opto-elektronische controle-inrichtingen | Nee |
| Breedte | 22.5 mm |
| Uitvoering elektrische aansluiting | Schroefaansluiting |
| Geschikt voor railmontage | Ja |
| Nom. stuurspanning bij DC | 20.4 - 26.4 V |
| Type stuurspanning | DC |
| Met afneembare klemmen | Ja |
| Met mutingfunctie | Nee |
| Met terugkoppelkring | Ja |
| Aantal uitgangen, veiligheids, onvertraagd, met contact | 6 |
| Aantal uitgangen, meldfunctie, onvertraagd, met contact | 2 |
| Performance Level volgens EN ISO 13849-1 | Level e |
| Met goedkeuring volgens UL | Ja |
| Hoogte | 100 mm |
| Diepte | 120 mm |
| SIL conform IEC 61508 | 3 |
Logistiek
| Beschikbare voorraad | 1 st |
| Levertermijn | Verwacht over 1 werkdag |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,275 kg |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 251,13 per 1 st |
Artikel bevat 1 st