Pilz - Relais voor bewaking van veiligheidsstroomcircuits - 774150
Ons artikelnummer
1048029
Artikelnummer fabrikant
774150
Type nummer
774150
EAN-code
4046548011845
Model
Uitbreidingsapparaat
Breedte
90 mm
Uitvoering elektrische aansluiting
Schroefaansluiting
Geschikt voor railmontage
Ja
Nom. stuurspanning bij DC
20.4 - 26.4 V
Productomschrijving
PZE 9 24VDC 1V-7M 774150
Contact expansion Inputs: ability to detect shorts across contacts Outputs: 8 N/O, 1 N/C UB 24 V DC, width: 90 mm, Contact block for contact expansion + amplification in connection with safety-related control components.
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 1048029 |
| Artikelnummer fabrikant | 774150 |
| EAN-code | 4046548011845 |
| Artikelklasse (ETIM) | Relais voor bewaking van veiligheidsstroomcircuits |
| Merk | Pilz |
| Serie | PZE |
| Type nummer | 774150 |
| Omschrijving | PZE 9 24VDC 8n/o 1n/c |
| Land van Oorsprong | FR |
Technisch
| Model | Uitbreidingsapparaat |
| Breedte | 90 mm |
| Uitvoering elektrische aansluiting | Schroefaansluiting |
| Geschikt voor railmontage | Ja |
| Nom. stuurspanning bij DC | 20.4 - 26.4 V |
| Type stuurspanning | DC |
| Met terugkoppelkring | Ja |
| Hoogte | 101 mm |
| Diepte | 121 mm |
Logistiek
| Beschikbare voorraad | 4 st |
| Levertermijn | Verwacht over 1 werkdag |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Ja |
| Bruto gewicht | 0,46 kg |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 292,51 per 1 st |
Artikel bevat 1 st