Pilz - PLC basiseenheid - PSSu H PLC2 FS SN SD-T
Brutoprijs
2.261,62
Pilz - PLC basiseenheid - PSSu H PLC2 FS SN SD-T
Ons artikelnummer
4285732
Artikelnummer fabrikant
314077
Type nummer
PSSu H PLC2 FS SN SD-T
EAN-code
4046548088069
Aantal HW-interfaces industrieel ethernet
64
Voedingsspanning bij DC
20.4 - 26.4 V
Spanningstype voedingsspanning
DC
Breedte
130 mm
Model
Modulair
Productomschrijving
314077 PSSU H PLC2 FS SN SD-T
PSSu, kopmodule met verhoogde performance, besturingssysteem PSSu PLC, failsafe en standaard, PL e, SIL CL 3, 2 RJ45-poorten, SafetyNET p RTFN, Modbus/TCP, Raw UDP, Raw TCP, EtherNet/IP-adapter, PROFINET IO DEVICE, geen SD-kaart meegeleverd, voor verhoogd
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 4285732 |
| Artikelnummer fabrikant | 314077 |
| EAN-code | 4046548088069 |
| Artikelklasse (ETIM) | PLC basiseenheid |
| Merk | Pilz |
| Serie | |
| Type nummer | PSSu H PLC2 FS SN SD-T |
| Omschrijving | PSSu H PLC2 FS SN SD-T |
| Land van Oorsprong | DE |
Technisch
| Aantal HW-interfaces industrieel ethernet | 64 |
| Voedingsspanning bij DC | 20.4 - 26.4 V |
| Spanningstype voedingsspanning | DC |
| Breedte | 130 mm |
| Model | Modulair |
| Bewerkingstijd (1K, binaire instructie) | 6 ms |
| Aantal interfaces PROFINET | 2 |
| Ondersteunt protocol voor MODBUS | Ja |
| Geheugentype | RAM |
| Geheugenomvang | 256 kByte |
| Geheugenuitbreiding mogelijk | Ja |
| Geschikt voor railmontage | Ja |
| Geschikt voor veiligheidsfunctie | Ja |
| Performance Level volgens EN ISO 13849-1 | Level e |
| Hoogte | 125.6 mm |
| Diepte | 83.7 mm |
| SIL conform IEC 61508 | 3 |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 27 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 2.261,62 per 1 st |
Artikel bevat 1 st