Pilz - PLC basiseenheid - MyPNOZ
Ons artikelnummer
4047150
Artikelnummer fabrikant
2A000002
Type nummer
MyPNOZ
EAN-code
4046548087819
Aantal digitale ingangen
2
Voedingsspanning bij DC
24 - 24 V
Spanningstype voedingsspanning
DC
Breedte
17.5 mm
Model
Modulair
Productomschrijving
2A000002 PNOZ YH1 2DI 24VDC
Head module
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 4047150 |
| Artikelnummer fabrikant | 2A000002 |
| EAN-code | 4046548087819 |
| Artikelklasse (ETIM) | PLC basiseenheid |
| Merk | Pilz |
| Serie | myPNOZ |
| Type nummer | MyPNOZ |
| Omschrijving | PNOZ yh1 2DI 24VDC |
| Land van Oorsprong | DE |
Technisch
| Aantal digitale ingangen | 2 |
| Voedingsspanning bij DC | 24 - 24 V |
| Spanningstype voedingsspanning | DC |
| Breedte | 17.5 mm |
| Model | Modulair |
| Geschikt voor railmontage | Ja |
| Performance Level volgens EN ISO 13849-1 | Level e |
| Hoogte | 100 mm |
| Diepte | 120 mm |
| SIL conform IEC 61508 | 3 |
Logistiek
| Beschikbare voorraad | 1 st |
| Levertermijn | Verwacht over 1 werkdag |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 115,44 per 1 st |
Artikel bevat 1 st