Pilz - Eindschakelaar met gescheiden bedieningselement - Code
Brutoprijs
122,24
Pilz - Eindschakelaar met gescheiden bedieningselement - Code
Ons artikelnummer
1213261
Artikelnummer fabrikant
541159
Type nummer
Code
EAN-code
4046548065718
Geschikt voor veiligheidsfunctie
Ja
Breedte sensor
26 mm
Hoogte van de sensor
18 mm
Lengte sensor
37 mm
Uitvoering van de interface
Geen
Productomschrijving
PSEN CS4.1-M12/8-0.15 541159
RFiD safety switch 2 safe semiconductor outputs, 8-pin M12 connector, can be connected in series IP67, operating distance 11 mm, Sao = 8 mm, Sar = 20 mm, one direction of actuation PU = 1 piece fully coded switch without actuator, A total of 8 learning procedures are possible.
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 1213261 |
| Artikelnummer fabrikant | 541159 |
| EAN-code | 4046548065718 |
| Artikelklasse (ETIM) | Eindschakelaar met gescheiden bedieningselement |
| Merk | Pilz |
| Serie | PSENcode |
| Type nummer | Code |
| Omschrijving | PSEN cs4.1 M12/8-0.15m 1switch |
| Land van Oorsprong | CH |
Technisch
| Geschikt voor veiligheidsfunctie | Ja |
| Breedte sensor | 26 mm |
| Hoogte van de sensor | 18 mm |
| Lengte sensor | 37 mm |
| Uitvoering van de interface | Geen |
| Uitvoering interface voor veiligheidscommunicatie | Geen |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 10 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,064 kg |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 122,24 per 1 st |
Artikel bevat 1 st