Phoenix Contact - UPS - QUINT4-UPS/24DC/24DC/40
Brutoprijs
620,15
Phoenix Contact - UPS - QUINT4-UPS/24DC/24DC/40
Ons artikelnummer
2677359
Artikelnummer fabrikant
2907077
Type nummer
QUINT4-UPS/24DC/24DC/40
EAN-code
04055626170053
Ingangsspanning
18 - 30 V
Hoogte
130 mm
Breedte
47 mm
Diepte
125 mm
Gewicht
0.549 kg
Aanbevelingen
Gerelateerde producten
Productomschrijving
2907077 QUINT4-UPS/24DC/24DC/40 ONDERBREKINGSVRIJE VOEDING
QUINT USV, IQ Technology, railmontage, schroefaansluiting, Ingang: 24 V DC, uitgang: 24 V DC / 40 A, laadstroom: 5 A
Duurzaam product
Dit product is aangemerkt als duurzaam doordat aan de ETIM productgroep "UPS" bij juiste toepassing energiebesparende dan wel energieopwekkende eigenschappen zijn toegekend. Dit leidt tot CO2-reductie.
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 2677359 |
| Artikelnummer fabrikant | 2907077 |
| EAN-code | 04055626170053 |
| Artikelklasse (ETIM) | UPS |
| Merk | Phoenix Contact |
| Serie | Onderbrekingsvrije voeding |
| Type nummer | QUINT4-UPS/24DC/24DC/40 |
| Omschrijving | QUINT4-UPS/24DC/24DC/40 |
| Land van Oorsprong | CN |
Technisch
| Ingangsspanning | 18 - 30 V |
| Hoogte | 130 mm |
| Breedte | 47 mm |
| Diepte | 125 mm |
| Gewicht | 0.549 kg |
| Uitgangsspanning | 18 - 30 V |
| SNMP | Nee |
| Spanningstype | DC |
| Ingangsaansluiting | Overig |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 3 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,736 KG |
| Afmeting verpakking | 0,199 x 0,181 x 0,072 M |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 620,15 per 1 st |
Artikel bevat 1 st