Phoenix Contact - Stroommeettransformator - PACT MCR-V1-21-44- 50-5A-1
Brutoprijs
33,69
Phoenix Contact - Stroommeettransformator - PACT MCR-V1-21-44- 50-5A-1
Ons artikelnummer
2052547
Artikelnummer fabrikant
2277019
Type nummer
PACT MCR-V1-21-44- 50-5A-1
EAN-code
4046356305129
Model
Staafstroomomvormer
Primaire meetstroomsterkte In
50 A
Secundaire nom. stroom
5 A
Secundair (meet)schijnvermogen
1.25 VA
Overstroombegrenzingsfactor
FS 5
Productomschrijving
2277019 PACT MCR-V1-21-44-50-5 PACT MCR-V1-21-44-50-5A-1
Kooistroomtransformator, primaire stroom: 50 A AC, primaire stroom: 1 ... 4000 A AC, nominaal vermogen: 1,25 VA
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 2052547 |
| Artikelnummer fabrikant | 2277019 |
| EAN-code | 4046356305129 |
| Artikelklasse (ETIM) | Stroommeettransformator |
| Merk | Phoenix Contact |
| Serie | Stroomtransformatoren |
| Type nummer | PACT MCR-V1-21-44- 50-5A-1 |
| Omschrijving | PACT MCR-V1-21-44- 50-5A-1 |
| Land van Oorsprong | DE |
Technisch
| Model | Staafstroomomvormer |
| Primaire meetstroomsterkte In | 50 A |
| Secundaire nom. stroom | 5 A |
| Secundair (meet)schijnvermogen | 1.25 VA |
| Overstroombegrenzingsfactor | FS 5 |
| Met ijkzegel | Nee |
| Met aanraakbeveiliging | Nee |
| Openingsdiameter | 20 mm |
| Snapbevestiging | Nee |
| Met koperrail | Nee |
| Nauwkeurigheidsklasse | Overig |
| Geijkt | Nee |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 9 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,233 kg |
| Afmeting verpakking | 0,096 x 0,062 x 0,032 M |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 33,69 per 1 st |
Artikel bevat 1 st