Phoenix Contact - Sensor/actorkabel met connector - SAC-4P-MS/3,0-500/M12FR-3L FB
Ons artikelnummer
4156998
Artikelnummer fabrikant
1420989
Type nummer
SAC-4P-MS/3,0-500/M12FR-3L FB
EAN-code
4055626250199
Aantal polen
4
Uitvoering elektrische aansluiting, veldzijdig
M12
Type insteekcontact, veldzijdig
Male/stift
Positie kabeltoevoer veldzijdig
Recht
Uitvoering elektrische aansluiting, boxzijdig
M12
Aanbevelingen
Gerelateerde producten
Productomschrijving
1420989 SAC-4P-MS/3,0-500/M12F
Sensor-/actorkabel, 4-polig, PVC, grijs RAL 7001, connector recht M12, polarisatie: A, op bus haaks M12, polarisatie: A, met 3 led's, kabellengte: 3 m, met roestvaststalen rand
Dit artikel is niet meer leverbaar. Neem contact met ons op.
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 4156998 |
| Artikelnummer fabrikant | 1420989 |
| EAN-code | 4055626250199 |
| Artikelklasse (ETIM) | Sensor/actorkabel met connector |
| Merk | Phoenix Contact |
| Serie | Sensor-/actorkabel |
| Type nummer | SAC-4P-MS/3,0-500/M12FR-3L FB |
| Omschrijving | SAC-4P-MS/3,0-500/M12FR-3L FB |
| Land van Oorsprong | PL |
Technisch
| Aantal polen | 4 |
| Uitvoering elektrische aansluiting, veldzijdig | M12 |
| Type insteekcontact, veldzijdig | Male/stift |
| Positie kabeltoevoer veldzijdig | Recht |
| Uitvoering elektrische aansluiting, boxzijdig | M12 |
| Type insteekcontact, behuizingzijde | Male/stift |
| Positie kabeltoevoer boxzijdig | Recht |
| Kabellengte | 3 m |
| Materiaal kabelmantel | Polyvinylchloride (PVC) |
| Halogeenvrij | Nee |
| Kleur kabelmantel | Overig |
| Met LED indicatie | Ja |
| Afgeschermd | Nee |
| Uitvoering leiding | Meeraderig |
| Gevulkaniseerd | Nee |
| Materiaal contactcoating | Overig |
| Toegestane kabelbuitentemperatuur tijdens montage/handeling | -25 - -25 °C |
| Nom. (meet)stroom In | 4 A |
| Nom. (meet)spanning | 24 V |
| Beschermingsgraad (IP) | IP65 |
| Kabeltype | Meeraderig |
Logistiek
| Levertermijn | Niet meer leverbaar |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,128 kg |
Prijs
| Bruto prijs (€) |
Artikel bevat 1 st