Phoenix Contact - Sensor/actorkabel met connector - SAC-3P-M 8MS/ 5,0-PUR/M 8FS
Brutoprijs
23,83
Phoenix Contact - Sensor/actorkabel met connector - SAC-3P-M 8MS/ 5,0-PUR/M 8FS
Ons artikelnummer
1125282
Artikelnummer fabrikant
1693319
Type nummer
SAC-3P-M 8MS/ 5,0-PUR/M 8FS
EAN-code
4017918438739
Aantal polen
3
Uitvoering elektrische aansluiting, veldzijdig
M8
Type insteekcontact, veldzijdig
Male/stift
Positie kabeltoevoer veldzijdig
Recht
Uitvoering elektrische aansluiting, boxzijdig
M8
Aanbevelingen
Gerelateerde producten
Productomschrijving
1693319 SAC-3P-M 8MS-M 8FS/5/M
Sensor-/actorkabel, 3-polig, PUR halogeenvrij, zwartgrijs RAL 7021, connector recht M8, op bus recht M8, kabellengte: 5 m
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 1125282 |
| Artikelnummer fabrikant | 1693319 |
| EAN-code | 4017918438739 |
| Artikelklasse (ETIM) | Sensor/actorkabel met connector |
| Merk | Phoenix Contact |
| Serie | Sensor-/actorkabel |
| Type nummer | SAC-3P-M 8MS/ 5,0-PUR/M 8FS |
| Omschrijving | SAC-3P-M 8MS/ 5,0-PUR/M 8FS |
| Land van Oorsprong | DE |
Technisch
| Aantal polen | 3 |
| Uitvoering elektrische aansluiting, veldzijdig | M8 |
| Type insteekcontact, veldzijdig | Male/stift |
| Positie kabeltoevoer veldzijdig | Recht |
| Uitvoering elektrische aansluiting, boxzijdig | M8 |
| Type insteekcontact, behuizingzijde | Female/bus |
| Positie kabeltoevoer boxzijdig | Recht |
| Kabellengte | 5 m |
| Materiaal kabelmantel | Overig |
| Halogeenvrij | Ja |
| Kleur kabelmantel | Overig |
| Met LED indicatie | Nee |
| Afgeschermd | Nee |
| Gevulkaniseerd | Nee |
| Materiaal basis contactlichaam | CuSn |
| Materiaal contactcoating | Overig |
| Toegestane kabelbuitentemperatuur na montage zonder vibratie | -40 - 80 °C |
| Toegestane kabelbuitentemperatuur tijdens montage/handeling | -25 - 80 °C |
| Nom. (meet)stroom In | 4 A |
| Nom. (meet)spanning | 48 V |
| Beschermingsgraad (IP) | IP65 |
| Kabeltype | Meeraderig |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 3 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,095 kg |
| Afmeting verpakking | 0,177 x 0,164 x 0,03 M |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 23,83 per 1 st |
Artikel bevat 1 st