Phoenix Contact - Schakelrelais - RIF-0-RPT-12DC/21
Brutoprijs
11,92
Phoenix Contact - Schakelrelais - RIF-0-RPT-12DC/21
Ons artikelnummer
2094013
Artikelnummer fabrikant
2903371
Type nummer
RIF-0-RPT-12DC/21
EAN-code
4046356731928
Aantal contacten als verbreekcontact
0
Aantal contacten als maakcontact
0
Aantal contacten als wisselcontact
1
Type stuurspanning
DC
Nom. stuurspanning bij DC
9.6 - 18 V
Aanbevelingen
Gerelateerde producten
Bestaat uit
Productomschrijving
2903371 RIF0-RPT-12DC/21 SCHAKELRELAIS
Voorgemonteerd relaismoduul met push-in-aansluiting, bestaande uit: relaissokkel, met uitwerper en relais voorzien van vermogenscontacten. Contactuitvoering: 1 wisselcontact. Ingangsspanning: 12 V DC
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 2094013 |
| Artikelnummer fabrikant | 2903371 |
| EAN-code | 4046356731928 |
| Artikelklasse (ETIM) | Schakelrelais |
| Merk | Phoenix Contact |
| Serie | Relaismoduul |
| Type nummer | RIF-0-RPT-12DC/21 |
| Omschrijving | RIF-0-RPT-12DC/21 |
| Land van Oorsprong | CZ |
Technisch
| Aantal contacten als verbreekcontact | 0 |
| Aantal contacten als maakcontact | 0 |
| Aantal contacten als wisselcontact | 1 |
| Type stuurspanning | DC |
| Nom. stuurspanning bij DC | 9.6 - 18 V |
| Breedte | 6.2 mm |
| Uitvoering elektrische aansluiting | Overig |
| Met afneembare klemmen | Nee |
| Aandrijving, polarisatie | Gepolariseerd |
| Schakelverhouding van de aandrijving | Monostabiel |
| Met dwanggeleide contacten | Nee |
| Type schakelcontact | 1-voudig contact |
| Compleet apparaat met sokkel | Ja |
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Hoogte | 93 mm |
| Diepte | 78 mm |
| Nom. stroom | 0.016 A |
| Met LED indicatie | Ja |
| Materiaal contactcoating | Onbehandeld |
| Materiaal contact inzetstuk | Overig |
Logistiek
| Beschikbare voorraad | 20 st |
| Levertermijn | Verwacht over 1 werkdag |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 10 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,028 kg |
| Afmeting verpakking | 0,07 x 0,088 x 0,102 M |
| Volle verpakking bevat | 10 st |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 11,92 per 1 st |
Artikel bevat 1 st