Phoenix Contact - Ronde connector, inbouw (PCB) - SACC-CIP-M8MS-4P SMD R32
Brutoprijs
4,30
Phoenix Contact - Ronde connector, inbouw (PCB) - SACC-CIP-M8MS-4P SMD R32
Ons artikelnummer
2174135
Artikelnummer fabrikant
1412256
Type nummer
SACC-CIP-M8MS-4P SMD R32
EAN-code
4046356988971
Soort insteekcontact, buitenzijdig
Male/stift
Montagewijze
Vrij positioneerbaar
Materiaal contactcoating
Overig
Brandbaarheidsklasse isolatiemateriaal conform UL 94
V0
Min. aantal steekcycli
100
Aanbevelingen
Gerelateerde producten
Productomschrijving
1412256 SACC-CIP-M8MS-4P SMD R32
Inbouwconnector, 4-polig, connector, recht, M8, A-gepolariseerd, printplaatmontage, SMD artikelnr.: 1308277
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 2174135 |
| Artikelnummer fabrikant | 1412256 |
| EAN-code | 4046356988971 |
| Artikelklasse (ETIM) | Ronde connector, inbouw (PCB) |
| Merk | Phoenix Contact |
| Serie | Inbouwconnector |
| Type nummer | SACC-CIP-M8MS-4P SMD R32 |
| Omschrijving | SACC-CIP-M8MS-4P SMD R32 |
| Land van Oorsprong | DE |
Technisch
| Soort insteekcontact, buitenzijdig | Male/stift |
| Montagewijze | Vrij positioneerbaar |
| Materiaal contactcoating | Overig |
| Brandbaarheidsklasse isolatiemateriaal conform UL 94 | V0 |
| Min. aantal steekcycli | 100 |
| Omgevingstemperatuur | 105 - 105 °C |
| Bedrijfstemperatuur | -40 - 105 °C |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 39 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 100 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,005 kg |
| Afmeting verpakking | 0,33 x 0,33 x 0,038 M |
| Volle verpakking bevat | 100 st |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 4,30 per 1 st |
Artikel bevat 1 st