Phoenix Contact - Rijgklemconnector - PP-H 4/ 1-R GNYE
Brutoprijs
179,62
per 100
Phoenix Contact - Rijgklemconnector - PP-H 4/ 1-R GNYE
Ons artikelnummer
2167632
Artikelnummer fabrikant
3211987
Type nummer
PP-H 4/ 1-R GNYE
EAN-code
4046356483025
Model
Peninzetstuk
Aansluitbare geleiderdoorsnede fijndraads zonder adereindhuls
0.2 - 4 mm²
Aansluitbare geleiderdoorsnede eendraads
0.2 - 6 mm²
Breedte
6.15 mm
Aansluitbare geleiderdoorsnede meerdraads
0.2 - 4 mm²
Aanbevelingen
Gerelateerde producten
Productomschrijving
3211987 PP-H 4/ 1-R GNYE
Connector, nominale spanning: 800 V, nominale stroom: 32 A, aansluitmethode: Push-in-aansluiting, 1e etage aansluiting links, nominale aansluitdoorsnede: 4 mm², doorsnede: 0,2 mm² - 6 mm², kleur: groen-geel
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 2167632 |
| Artikelnummer fabrikant | 3211987 |
| EAN-code | 4046356483025 |
| Artikelklasse (ETIM) | Rijgklemconnector |
| Merk | Phoenix Contact |
| Serie | Connector |
| Type nummer | PP-H 4/ 1-R GNYE |
| Omschrijving | PP-H 4/ 1-R GNYE |
| Land van Oorsprong | PL |
Technisch
| Model | Peninzetstuk |
| Aansluitbare geleiderdoorsnede fijndraads zonder adereindhuls | 0.2 - 4 mm² |
| Aansluitbare geleiderdoorsnede eendraads | 0.2 - 6 mm² |
| Breedte | 6.15 mm |
| Aansluitbare geleiderdoorsnede meerdraads | 0.2 - 4 mm² |
| Totaal aantal polen (excl. aardcontact) | 1 |
| Breedte/Rastermaat | 6.2 mm |
| Rijgbaar | Nee |
| Aantal polen | 1 |
Logistiek
| Beschikbare voorraad | 398 st |
| Levertermijn | Verwacht over 1 werkdag |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Ja |
| Bruto gewicht | 0,005 kg |
| Afmeting verpakking | 0,185 x 0,069 x 0,051 M |
| Volle verpakking bevat | 50 st |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 179,62 per 100 st |
Artikel bevat 1 st