Phoenix Contact - Relaisvoet - PLC-BPT- 24DC/ 1/SEN
Brutoprijs
5,96
Phoenix Contact - Relaisvoet - PLC-BPT- 24DC/ 1/SEN
Ons artikelnummer
2163859
Artikelnummer fabrikant
2900262
Type nummer
PLC-BPT- 24DC/ 1/SEN
EAN-code
4046356512404
Uitvoering elektrische aansluiting
Overig
Montagewijze
Overig
Met afneembare klemmen
Nee
Functionaliteitsuitbreiding mogelijk
Nee
Aantal pins
5
Aanbevelingen
Gerelateerde producten
Productomschrijving
2900262 PLC-BPT- 24DC/ 1/SEN
6,2 mm PLC-basisklem voor ingangsfuncties met push-in-aansluiting, zonder relais- of solid-state-relaismontage, voor montage op montagerail NS 35/7,5, met sensor-voedingsspanningsverdeling (BB), 1 maakcontact, ingangsspanning: 24 V DC
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 2163859 |
| Artikelnummer fabrikant | 2900262 |
| EAN-code | 4046356512404 |
| Artikelklasse (ETIM) | Relaisvoet |
| Merk | Phoenix Contact |
| Serie | Relaissokkel |
| Type nummer | PLC-BPT- 24DC/ 1/SEN |
| Omschrijving | PLC-BPT- 24DC/ 1/SEN |
| Land van Oorsprong | DE |
Technisch
| Uitvoering elektrische aansluiting | Overig |
| Montagewijze | Overig |
| Met afneembare klemmen | Nee |
| Functionaliteitsuitbreiding mogelijk | Nee |
| Aantal pins | 5 |
| Breedte | 6.2 mm |
| Hoogte | 80 mm |
| Diepte | 94 mm |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 9 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 10 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,03 kg |
| Afmeting verpakking | 0,07 x 0,095 x 0,099 M |
| Volle verpakking bevat | 10 st |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 5,96 per 1 st |
Artikel bevat 1 st