Phoenix Contact - Relais voor bewaking van veiligheidsstroomcircuits - PSR-SCP- 24DC/URM4/5X1/2X2
Ons artikelnummer
3392434
Artikelnummer fabrikant
1442021
Type nummer
PSR-SCP- 24DC/URM4/5X1/2X2
EAN-code
4063151824303
Model
Uitbreidingsapparaat
Geschikt voor controle van noodstopcircuits
Nee
Geschikt voor controle van ventielen
Nee
Geschikt voor controle van opto-elektronische controle-inrichtingen
Nee
Breedte
35 mm
Productomschrijving
PSR-SCP- 24DC/URM4/5X1/2X2 UITBREIDINGSMODULE
1- of 2-kanaals contactuitbreiding, 5 maakcontacten, 1 verbreekcontact, 1 retourmeldcircuit, samen met basismoduul tot Cat 4 PL e volgens EN ISO 13849 veilige scheiding, breedte: 35 mm, steekbare schroefklem
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 3392434 |
| Artikelnummer fabrikant | 1442021 |
| EAN-code | 4063151824303 |
| Artikelklasse (ETIM) | Relais voor bewaking van veiligheidsstroomcircuits |
| Merk | Phoenix Contact |
| Serie | |
| Type nummer | PSR-SCP- 24DC/URM4/5X1/2X2 |
| Omschrijving | PSR-SCP- 24DC/URM4/5X1/2X2 |
| Land van Oorsprong | DE |
Technisch
| Model | Uitbreidingsapparaat |
| Geschikt voor controle van noodstopcircuits | Nee |
| Geschikt voor controle van ventielen | Nee |
| Geschikt voor controle van opto-elektronische controle-inrichtingen | Nee |
| Breedte | 35 mm |
| Geschikt voor controle van tactiele sensors | Nee |
| Geschikt voor controle van magneetschakelaars | Nee |
| Geschikt voor controle van naderingsschakelaars | Nee |
| Uitvoering elektrische aansluiting | Schroefaansluiting |
| Geschikt voor railmontage | Ja |
| Met afneembare klemmen | Ja |
| Uitlezing ingangen | Overig |
| Met mutingfunctie | Nee |
| Met terugkoppelkring | Nee |
| Aantal uitgangen, veiligheids, onvertraagd, met contact | 0 |
| Aantal uitgangen, veiligheids, vertraagd, met contact | 0 |
| Aantal uitgangen, veiligheids, onvertraagd, halfgeleiders | 0 |
| Aantal uitgangen, veiligheids, vertraagd, halfgeleiders | 0 |
| Aantal uitgangen, meldfunctie, onvertraagd, met contact | 0 |
| Aantal uitgangen, meldfunctie, vertraagd, met contact | 0 |
| Aantal uitgangen, meldfunctie, onvertraagd, halfgeleiders | 0 |
| Aantal uitgangen, meldfunctie, vertraagd, halfgeleiders | 0 |
| Stopcategorie volgens IEC 60204 | Overig |
| Met goedkeuring volgens BG BIA | Nee |
| Met goedkeuring volgens UL | Nee |
| Hoogte | 99 mm |
| Diepte | 114.5 mm |
| Afvalvertraging | 0.025 - 0.025 s |
Logistiek
| Beschikbare voorraad | 12 st |
| Levertermijn | Verwacht over 1 werkdag |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Ja |
| Bruto gewicht | 0,255 kg |
| Afmeting verpakking | 0,129 x 0,125 x 0,054 M |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 208,00 per 1 st |
Artikel bevat 1 st