Phoenix Contact - Patchpaneel twisted pair - INJ 1000
Brutoprijs
257,48
Phoenix Contact - Patchpaneel twisted pair - INJ 1000
Ons artikelnummer
1285950
Artikelnummer fabrikant
2703005
Type nummer
INJ 1000
EAN-code
4055626462936
Aantal bussen/koppelingen
1
Geschikt voor aantal connectoren
1
Connectortype
Overig
Afgeschermd
Ja
Categorie
5
Aanbevelingen
Gerelateerde producten
Productomschrijving
INJ 1000 ETHERNET POWER INJEC. 30W
PoE-injector, 30 W, twee RJ45-busconnectoren, 10/100/1000 Mbit/s, railmontage, IP20
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 1285950 |
| Artikelnummer fabrikant | 2703005 |
| EAN-code | 4055626462936 |
| Artikelklasse (ETIM) | Patchpaneel twisted pair |
| Merk | Phoenix Contact |
| Serie | Injector |
| Type nummer | INJ 1000 |
| Omschrijving | INJ 1000 |
| Land van Oorsprong | TW |
Technisch
| Aantal bussen/koppelingen | 1 |
| Geschikt voor aantal connectoren | 1 |
| Connectortype | Overig |
| Afgeschermd | Ja |
| Categorie | 5 |
| Breedte | 30.2 mm |
| Aantal hoogte-eenheden | 2 |
| RAL-nummer | 7035 |
| Hoogte | 130 mm |
| Diepte | 120 mm |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 3 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,397 kg |
| Afmeting verpakking | 0,214 x 0,182 x 0,043 M |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 257,48 per 1 st |
Artikel bevat 1 st