Phoenix Contact - Patchpaneel glasvezel - FOC-FDX20-PP-STD6/STD6:ME-MM
Brutoprijs
292,48
Phoenix Contact - Patchpaneel glasvezel - FOC-FDX20-PP-STD6/STD6:ME-MM
Ons artikelnummer
4205236
Artikelnummer fabrikant
1343383
Type nummer
FOC-FDX20-PP-STD6/STD6:ME-MM
EAN-code
4063151655709
Met aantal koppelingen/adapters
6
Met frontplaat
Ja
Met behuizing
Ja
Breedte
40 mm
Met pigtails
Nee
Aanbevelingen
Gerelateerde producten
Productomschrijving
1343383 FOC-FDX20-PP-STD6/STD6
Verdeler, bouwvorm: moduul voor railmontage, beschermklasse: IP20, materiaal: metaal, aansluitmethode: splijten, kabelaansluiting: boven en onder, behuizingsafmeting: 1, kleur: grijs
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 4205236 |
| Artikelnummer fabrikant | 1343383 |
| EAN-code | 4063151655709 |
| Artikelklasse (ETIM) | Patchpaneel glasvezel |
| Merk | Phoenix Contact |
| Serie | |
| Type nummer | FOC-FDX20-PP-STD6/STD6:ME-MM |
| Omschrijving | FOC-FDX20-PP-STD6/STD6:ME-MM |
| Land van Oorsprong | DE |
Technisch
| Met aantal koppelingen/adapters | 6 |
| Met frontplaat | Ja |
| Met behuizing | Ja |
| Breedte | 40 mm |
| Met pigtails | Nee |
| Type vezel | Overig |
| Connectortype buiten | Overig |
| Hoogte | 130 mm |
| Diepte | 115 mm |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 36 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,712 kg |
| Afmeting verpakking | 0,189 x 0,219 x 0,094 M |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 292,48 per 1 st |
Artikel bevat 1 st