Phoenix Contact - Patchkabel voor insteekbare gebouwinstallatie - IPD PL 3P2,5 M A1,0 PVC GY
Brutoprijs
26,40
Phoenix Contact - Patchkabel voor insteekbare gebouwinstallatie - IPD PL 3P2,5 M A1,0 PVC GY
Ons artikelnummer
4344518
Artikelnummer fabrikant
1526862
Type nummer
IPD PL 3P2,5 M A1,0 PVC GY
EAN-code
4063151996543
Nom. (meet)spanning
450 V
Nom. (meet)stroom
16 A
Aantal polen
3
Beschermingsgraad (IP)
Overig
Type geconfectioneerde kabel
Overig
Productomschrijving
1526862 IPD PL 3P2,5 M A1,0 PV
Verbindingskabel, Push-Lock-aansluiting, aantal polen: 2+PE, Stift, 450 V, 16 A, lichtgrijs, Push-Lock-aansluiting, 2,5 mm², kabellengte: 1 m, stift recht, op vrij kabeluiteinde
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 4344518 |
| Artikelnummer fabrikant | 1526862 |
| EAN-code | 4063151996543 |
| Artikelklasse (ETIM) | Patchkabel voor insteekbare gebouwinstallatie |
| Merk | Phoenix Contact |
| Serie | |
| Type nummer | IPD PL 3P2,5 M A1,0 PVC GY |
| Omschrijving | IPD PL 3P2,5 M A1,0 PVC GY |
| Land van Oorsprong | PL |
Technisch
| Nom. (meet)spanning | 450 V |
| Nom. (meet)stroom | 16 A |
| Aantal polen | 3 |
| Beschermingsgraad (IP) | Overig |
| Type geconfectioneerde kabel | Overig |
| Uitvoering zijde 1 | Stekker |
| Uitvoering zijde 2 | Overig |
| Totale lengte | 85.9 mm |
| Mechanische codering | Ja |
| Kleur codering/contactinzetstuk | Overig |
| Kleur behuizing | Overig |
| Mantelkleur | Grijs |
| Pool-markering | L, N, PE |
| Isolatiedeel continutemperatuurbestendig tot | 70 °C |
| Kabel continutemperatuurbestendig tot | 50 °C |
| Halogeenvrij | Nee |
| Oppervlaktebehandeling contacten | Verzilverd |
| Toegekende stootspanning | 0.45 kV |
| Kabeldiameter | 9.6 - 9.6 mm |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 23 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,203 kg |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 26,40 per 1 st |
Artikel bevat 1 st