Phoenix Contact - Netwerkswitch - FL SWITCH SFN 8TX
Brutoprijs
Niet meer leverbaar
Phoenix Contact - Netwerkswitch - FL SWITCH SFN 8TX
Ons artikelnummer
1077540
Artikelnummer fabrikant
2891929
Type nummer
FL SWITCH SFN 8TX
EAN-code
4046356100823
Ethernet
Ja
Breedte
49.2 mm
Montagewijze
Overig
Managebaar
Nee
Beschermingsgraad (IP)
IP20
Opvolger
Aanbevelingen
Gerelateerde producten
Productomschrijving
2891929 FL SWITCH 24VDC 8 PORT
Unmanaged Switch SFN, 8 RJ45-poorten 10/100 MBit/s
Dit artikel is niet meer leverbaar. Opvolger: 1236810
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 1077540 |
| Artikelnummer fabrikant | 2891929 |
| EAN-code | 4046356100823 |
| Artikelklasse (ETIM) | Netwerkswitch |
| Merk | Phoenix Contact |
| Serie | Industrial Ethernet Switch |
| Type nummer | FL SWITCH SFN 8TX |
| Omschrijving | FL SWITCH SFN 8TX |
| Land van Oorsprong | TW |
Technisch
| Ethernet | Ja |
| Breedte | 49.2 mm |
| Montagewijze | Overig |
| Managebaar | Nee |
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Hoogte | 135.18 mm |
| Diepte | 75.98 mm |
Logistiek
| Levertermijn | Niet meer leverbaar |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,492 kg |
Prijs
| Bruto prijs (€) |
Artikel bevat 1 st