Phoenix Contact - Netwerkswitch - FL SWITCH GHS 4G/12
Brutoprijs
Niet meer leverbaar
Phoenix Contact - Netwerkswitch - FL SWITCH GHS 4G/12
Ons artikelnummer
2196220
Artikelnummer fabrikant
2700271
Type nummer
FL SWITCH GHS 4G/12
EAN-code
4046356517706
Ethernet
Ja
Breedte
289.025 mm
Aantal overige poorten
2
Montagewijze
Overig
Managebaar
Ja
Aanbevelingen
Gerelateerde producten
Productomschrijving
2700271 FL SWITCH GHS 4G/12
Managed Switch GHS, 4 RJ45-poorten 10/100 MBit/s, 2 per interfacemoduul 10/100 MBit/s, 4 SFP-poorten of RJ45-poorten 1000 MBit/s, PROFINET Conformance-Class B
Dit artikel is niet meer leverbaar. Neem contact met ons op.
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 2196220 |
| Artikelnummer fabrikant | 2700271 |
| EAN-code | 4046356517706 |
| Artikelklasse (ETIM) | Netwerkswitch |
| Merk | Phoenix Contact |
| Serie | Industrial Ethernet Switch |
| Type nummer | FL SWITCH GHS 4G/12 |
| Omschrijving | FL SWITCH GHS 4G/12 |
| Land van Oorsprong | DE |
Technisch
| Ethernet | Ja |
| Breedte | 289.025 mm |
| Aantal overige poorten | 2 |
| Montagewijze | Overig |
| Managebaar | Ja |
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Hoogte | 126.2 mm |
| Diepte | 117.4 mm |
Logistiek
| Levertermijn | Niet meer leverbaar |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 3,043 kg |
| Afmeting verpakking | 0,353 x 0,275 x 0,152 m |
Prijs
| Bruto prijs (€) |
Artikel bevat 1 st