Phoenix Contact - Machine- en werkbankverlichtingsarmatuur - PLD M 140 W 895/D25
Brutoprijs
210,70
Phoenix Contact - Machine- en werkbankverlichtingsarmatuur - PLD M 140 W 895/D25
Ons artikelnummer
4116764
Artikelnummer fabrikant
1118015
Type nummer
PLD M 140 W 895/D25
EAN-code
4063151046316
Lamptype
Overig
Met lichtbron
Ja
Breedte
25 mm
Nom. spanning
22 - 26 V
Beschermingsgraad (IP)
IP54
Aanbevelingen
Gerelateerde producten
Productomschrijving
1118015 PLD M 140 W 895/D25
LED-machinelamp, 24 V DC, stralingshoek: 89 °/97 °, lengte: 895 mm, diameter: 25 mm, beschermklasse: IP54, draaibaar
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 4116764 |
| Artikelnummer fabrikant | 1118015 |
| EAN-code | 4063151046316 |
| Artikelklasse (ETIM) | Machine- en werkbankverlichtingsarmatuur |
| Merk | Phoenix Contact |
| Serie | LED-machinelamp |
| Type nummer | PLD M 140 W 895/D25 |
| Omschrijving | PLD M 140 W 895/D25 |
| Land van Oorsprong | DE |
Technisch
| Lamptype | Overig |
| Met lichtbron | Ja |
| Breedte | 25 mm |
| Nom. spanning | 22 - 26 V |
| Beschermingsgraad (IP) | IP54 |
| Hoogte/diepte | 26.5 mm |
| Lengte | 895 mm |
| Diameter | 25 mm |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 136 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,74 kg |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 210,70 per 1 st |
Artikel bevat 1 st