Phoenix Contact - Machine- en werkbankverlichtingsarmatuur - PLD M 140 W 615/D35/SC
Brutoprijs
216,50
Phoenix Contact - Machine- en werkbankverlichtingsarmatuur - PLD M 140 W 615/D35/SC
Ons artikelnummer
4116766
Artikelnummer fabrikant
1118024
Type nummer
PLD M 140 W 615/D35/SC
EAN-code
4063151046323
Lamptype
Overig
Met lichtbron
Ja
Breedte
35 mm
Nom. spanning
22 - 26 V
Beschermingsgraad (IP)
IP54
Aanbevelingen
Gerelateerde producten
Productomschrijving
1118024 PLD M 140 W 615/D35/SC
LED-machinelamp, 24 V DC, stralingshoek: 85 °/101 °, lengte: 615 mm, diameter: 35 mm, beschermklasse: IP54, draaibaar, dimmen, in serie schakelbaar
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 4116766 |
| Artikelnummer fabrikant | 1118024 |
| EAN-code | 4063151046323 |
| Artikelklasse (ETIM) | Machine- en werkbankverlichtingsarmatuur |
| Merk | Phoenix Contact |
| Serie | LED-machinelamp |
| Type nummer | PLD M 140 W 615/D35/SC |
| Omschrijving | PLD M 140 W 615/D35/SC |
| Land van Oorsprong | DE |
Technisch
| Lamptype | Overig |
| Met lichtbron | Ja |
| Breedte | 35 mm |
| Nom. spanning | 22 - 26 V |
| Beschermingsgraad (IP) | IP54 |
| Hoogte/diepte | 38.5 mm |
| Lengte | 615 mm |
| Diameter | 35 mm |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 136 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,84 kg |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 216,50 per 1 st |
Artikel bevat 1 st