Phoenix Contact - Logische module - NLC-MOD-USB
Brutoprijs
Niet meer leverbaar
Phoenix Contact - Logische module - NLC-MOD-USB
Ons artikelnummer
2052630
Artikelnummer fabrikant
2701195
Type nummer
NLC-MOD-USB
EAN-code
4046356325400
Breedte
24.5 mm
Aantal analoge ingangen
0
Aantal analoge uitgangen
0
Aantal digitale ingangen
0
Aantal digitale uitgangen
0
Aanbevelingen
Gerelateerde producten
Productomschrijving
2701195 NLC-MOD-USB
Seriële aansluiting op de PC-USB-poort ten behoeve van gegevensoverdracht of softwareconfiguratie
Dit artikel is niet meer leverbaar. Neem contact met ons op.
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 2052630 |
| Artikelnummer fabrikant | 2701195 |
| EAN-code | 4046356325400 |
| Artikelklasse (ETIM) | Logische module |
| Merk | Phoenix Contact |
| Serie | Nano-LC-moduul |
| Type nummer | NLC-MOD-USB |
| Omschrijving | NLC-MOD-USB |
| Land van Oorsprong | IN |
Technisch
| Breedte | 24.5 mm |
| Aantal analoge ingangen | 0 |
| Aantal analoge uitgangen | 0 |
| Aantal digitale ingangen | 0 |
| Aantal digitale uitgangen | 0 |
| Aantal HW-interfaces industrieel ethernet | 0 |
| Aantal interfaces PROFINET | 0 |
| Aantal HW-interfaces serieel RS-232 | 0 |
| Aantal HW-interfaces serieel RS-422 | 0 |
| Aantal HW-interfaces serieel RS-485 | 0 |
| Aantal HW-interfaces serieel TTY | 0 |
| Aantal HW-interfaces parallel | 0 |
| Aantal HW-interfaces Wireless | 0 |
| Aantal HW-interfaces overige | 0 |
| IO-Link Master | Nee |
| Redundantiemogelijkheid | Nee |
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Basisapparaat | Nee |
| Met tijdschakelklok | Nee |
| Geschikt voor veiligheidsfunctie | Nee |
| Bijbehorend bedrijfsmiddel (Ex ia) | Nee |
| Bijbehorend bedrijfsmiddel (Ex ib) | Nee |
| Explosieveiligheidscategorie voor gas | Geen |
| Explosieveiligheidscategorie voor stof | Geen |
| Hoogte | 25.5 mm |
| Diepte | 49 mm |
Logistiek
| Levertermijn | Niet meer leverbaar |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,041 kg |
| Afmeting verpakking | 0,076 x 0,046 x 0,042 m |
Prijs
| Bruto prijs (€) |
Artikel bevat 1 st