Phoenix Contact - Kroonklemmenstrook - EC 16 BK
Brutoprijs
Niet meer leverbaar
Phoenix Contact - Kroonklemmenstrook - EC 16 BK
Ons artikelnummer
2167110
Artikelnummer fabrikant
3240180
Type nummer
EC 16 BK
EAN-code
4046356457859
Boorgatafstand centrisch
15 mm
Explosiegeteste uitvoering Ex-e
Nee
Aansluitbare geleiderdoorsnede fijndraads zonder adereindhuls
2.5 - 16 mm²
Aansluitbare geleiderdoorsnede fijndraads met adereindhuls
10 - 10 mm²
Aansluitbare geleiderdoorsnede eendraads
1.5 - 1.5 mm²
Productomschrijving
3240180 EC 16 BK
Dit artikel is niet meer leverbaar. Neem contact met ons op.
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 2167110 |
| Artikelnummer fabrikant | 3240180 |
| EAN-code | 4046356457859 |
| Artikelklasse (ETIM) | Kroonklemmenstrook |
| Merk | Phoenix Contact |
| Serie | Kroonsteen |
| Type nummer | EC 16 BK |
| Omschrijving | EC 16 BK |
| Land van Oorsprong | AT |
Technisch
| Boorgatafstand centrisch | 15 mm |
| Explosiegeteste uitvoering Ex-e | Nee |
| Aansluitbare geleiderdoorsnede fijndraads zonder adereindhuls | 2.5 - 16 mm² |
| Aansluitbare geleiderdoorsnede fijndraads met adereindhuls | 10 - 10 mm² |
| Aansluitbare geleiderdoorsnede eendraads | 1.5 - 1.5 mm² |
| Aansluitbare geleiderdoorsnede meerdraads | 16 - 16 mm² |
| Nom. (meet)spanning | 450 V |
| Uitvoering elektrische aansluiting 1 | Schroefaansluiting |
| Uitvoering elektrische aansluiting 2 | Schroefaansluiting |
| Aantal polen | 12 |
| Montagewijze | Overig |
| Materiaal isolatielichaam | Overig |
| Bedrijfstemperatuur | -40 - 80 °C |
| Brandbaarheidsklasse isolatiemateriaal conform UL 94 | Overig |
| Breedte/Rastermaat | 15 mm |
| Hoogte bij laagst mogelijke montagehoogte | 25 mm |
| Lengte | 174.5 mm |
| Afsluitplaat noodzakelijk | Ja |
| Kleur | Zwart |
| Transparant | Nee |
Logistiek
| Levertermijn | Niet meer leverbaar |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 10 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,074 kg |
| Volle verpakking bevat | 10 st |
Prijs
| Bruto prijs (€) |
Artikel bevat 1 st