Phoenix Contact - Kabel-/adercodering - WML 14 (25X19)R YE CUS
Brutoprijs
426,88
per 100
Phoenix Contact - Kabel-/adercodering - WML 14 (25X19)R YE CUS
Ons artikelnummer
2159131
Artikelnummer fabrikant
0824891
Type nummer
WML 14 (25X19)R YE CUS
EAN-code
4046356358149
Materiaal
Overig
Aderdiameter
6.1 - 14.2 mm
Kabeldiameter
6.1 - 14 mm
Breedte
25.4 mm
Kleur
Geel
Productomschrijving
0824891 WML 14 (25X19)R YE CUS
Kabelmarker, bestelbaar: als regel, geel, gecodeerd volgens klantspecificaties, montagetechniek: plakken, kabeldiameter: ≤ 14 mm, schrijfvlak: 25 x 19 mm
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 2159131 |
| Artikelnummer fabrikant | 0824891 |
| EAN-code | 4046356358149 |
| Artikelklasse (ETIM) | Kabel-/adercodering |
| Merk | Phoenix Contact |
| Serie | Kabelmarker |
| Type nummer | WML 14 (25X19)R YE CUS |
| Omschrijving | WML 14 (25X19)R YE CUS |
| Land van Oorsprong | DE |
Technisch
| Materiaal | Overig |
| Aderdiameter | 6.1 - 14.2 mm |
| Kabeldiameter | 6.1 - 14 mm |
| Breedte | 25.4 mm |
| Kleur | Geel |
| Montagewijze | Overig |
| Type | Middenwandig |
| Vertanding | Geen |
| Fluorescerend | Nee |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 22 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,002 kg |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 426,88 per 100 st |
Artikel bevat 1 st