Phoenix Contact - Inbouwunit met verdeelklemmen - VIP-3/PT/PDM-2/16
Brutoprijs
51,16
Phoenix Contact - Inbouwunit met verdeelklemmen - VIP-3/PT/PDM-2/16
Ons artikelnummer
2163569
Artikelnummer fabrikant
2903797
Type nummer
VIP-3/PT/PDM-2/16
EAN-code
4046356796712
Hoogte
75.8 mm
Diepte
63 mm
Max.(meet)stroom
30 A
Breedte
41.9 mm
Aantal polen
2
Productomschrijving
2903797 VIP-3/PT/PDM-2/16
VARIOFACE-moduul, met twee potentiaalniveaus (P1, P2) voor potentiaalverdeling, voor montage op montagerail NS 35. Moduulbreedte: 41,9 mm
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 2163569 |
| Artikelnummer fabrikant | 2903797 |
| EAN-code | 4046356796712 |
| Artikelklasse (ETIM) | Inbouwunit met verdeelklemmen |
| Merk | Phoenix Contact |
| Serie | Potentiaalverdelers |
| Type nummer | VIP-3/PT/PDM-2/16 |
| Omschrijving | VIP-3/PT/PDM-2/16 |
| Land van Oorsprong | US |
Technisch
| Hoogte | 75.8 mm |
| Diepte | 63 mm |
| Max.(meet)stroom | 30 A |
| Breedte | 41.9 mm |
| Aantal polen | 2 |
| Aderdoorsnede soepel met huls | 0.25 - 4 mm² |
| Aderdoorsnede massieve draad | 0.25 - 6 mm² |
| Aantal klemposities per pool | 8 |
| Met PE-rail | Nee |
| Met nulrail | Nee |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 9 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,105 kg |
| Afmeting verpakking | 0,08 x 0,082 x 0,072 M |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 51,16 per 1 st |
Artikel bevat 1 st