Phoenix Contact - Inbouwunit met verdeelklemmen - VIP-2/SC/PDM-2/48
Brutoprijs
73,14
Phoenix Contact - Inbouwunit met verdeelklemmen - VIP-2/SC/PDM-2/48
Ons artikelnummer
1171342
Artikelnummer fabrikant
2903717
Type nummer
VIP-2/SC/PDM-2/48
EAN-code
4046356813778
Hoogte
65.5 mm
Diepte
45.1 mm
Max.(meet)stroom
30 A
Breedte
131.5 mm
Aantal polen
2
Productomschrijving
2903717 VIP-2/SC/PDM-2/48
VARIOFACE-module, met twee potentiaalniveaus (P1, P2) voor potentiaalverdeling, voor montage op montagerail NS 35. Moduulbreedte: 131,5 mm
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 1171342 |
| Artikelnummer fabrikant | 2903717 |
| EAN-code | 4046356813778 |
| Artikelklasse (ETIM) | Inbouwunit met verdeelklemmen |
| Merk | Phoenix Contact |
| Serie | Potentiaalverdelers |
| Type nummer | VIP-2/SC/PDM-2/48 |
| Omschrijving | VIP-2/SC/PDM-2/48 |
| Land van Oorsprong | US |
Technisch
| Hoogte | 65.5 mm |
| Diepte | 45.1 mm |
| Max.(meet)stroom | 30 A |
| Breedte | 131.5 mm |
| Aantal polen | 2 |
| Aderdoorsnede soepel met huls | 0.2 - 4 mm² |
| Aderdoorsnede massieve draad | 0.2 - 6 mm² |
| Aantal klemposities per pool | 24 |
| Met PE-rail | Nee |
| Met nulrail | Nee |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 9 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,279 kg |
| Afmeting verpakking | 0,165 x 0,091 x 0,074 M |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 73,14 per 1 st |
Artikel bevat 1 st