Phoenix Contact - Inbouwunit met verdeelklemmen - VIP-2/SC/PDM-2/16
Brutoprijs
37,96
Phoenix Contact - Inbouwunit met verdeelklemmen - VIP-2/SC/PDM-2/16
Ons artikelnummer
1163791
Artikelnummer fabrikant
2315256
Type nummer
VIP-2/SC/PDM-2/16
EAN-code
4046356313360
Hoogte
65.5 mm
Diepte
50 mm
Max.(meet)stroom
30 A
Breedte
50 mm
Aantal polen
2
Productomschrijving
2315256 VIP-2/SC/PDM-2/16
VARIOFACE-module, met twee potentiaalniveaus (P1, P2) voor potentiaalverdeling, voor montage op montagerail NS 35. Moduulbreedte: 50,0 mm
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 1163791 |
| Artikelnummer fabrikant | 2315256 |
| EAN-code | 4046356313360 |
| Artikelklasse (ETIM) | Inbouwunit met verdeelklemmen |
| Merk | Phoenix Contact |
| Serie | Potentiaalverdelers |
| Type nummer | VIP-2/SC/PDM-2/16 |
| Omschrijving | VIP-2/SC/PDM-2/16 |
| Land van Oorsprong | US |
Technisch
| Hoogte | 65.5 mm |
| Diepte | 50 mm |
| Max.(meet)stroom | 30 A |
| Breedte | 50 mm |
| Aantal polen | 2 |
| Aderdoorsnede soepel met huls | 0.2 - 4 mm² |
| Aderdoorsnede massieve draad | 0.2 - 6 mm² |
| Aantal klemposities per pool | 8 |
| Met PE-rail | Nee |
| Met nulrail | Nee |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 3 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,112 kg |
| Afmeting verpakking | 0,088 x 0,1 x 0,075 M |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 37,96 per 1 st |
Artikel bevat 1 st