Phoenix Contact - Inbouwunit met verdeelklemmen - VIP-2/PT/PDM-2/16/FU 6.3A
Brutoprijs
174,19
Phoenix Contact - Inbouwunit met verdeelklemmen - VIP-2/PT/PDM-2/16/FU 6.3A
Ons artikelnummer
2163737
Artikelnummer fabrikant
2903603
Type nummer
VIP-2/PT/PDM-2/16/FU 6.3A
EAN-code
4046356948166
Hoogte
109.8 mm
Diepte
51 mm
Max.(meet)stroom
30 A
Breedte
97.7 mm
Aantal polen
2
Productomschrijving
2903603 VIP-2/PT/PDM-2/16/FU 6.3A
VARIOFACE-moduul, met twee potentiaalniveaus (P1, P2) voor potentiaalverdeling, voor montage op montagerail NS 35. Moduulbreedte: 97,7 mm
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 2163737 |
| Artikelnummer fabrikant | 2903603 |
| EAN-code | 4046356948166 |
| Artikelklasse (ETIM) | Inbouwunit met verdeelklemmen |
| Merk | Phoenix Contact |
| Serie | Potentiaalverdelers |
| Type nummer | VIP-2/PT/PDM-2/16/FU 6.3A |
| Omschrijving | VIP-2/PT/PDM-2/16/FU 6.3A |
| Land van Oorsprong | US |
Technisch
| Hoogte | 109.8 mm |
| Diepte | 51 mm |
| Max.(meet)stroom | 30 A |
| Breedte | 97.7 mm |
| Aantal polen | 2 |
| Aderdoorsnede soepel met huls | 0.2 - 6 mm² |
| Aderdoorsnede massieve draad | 0.2 - 10 mm² |
| Aantal klemposities per pool | 8 |
| Met PE-rail | Nee |
| Met nulrail | Nee |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 23 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,273 kg |
| Afmeting verpakking | 0,111 x 0,098 x 0,065 M |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 174,19 per 1 st |
Artikel bevat 1 st