Phoenix Contact - Grafisch paneel - WP 6070-WVPS
Brutoprijs
830,98
Phoenix Contact - Grafisch paneel - WP 6070-WVPS
Ons artikelnummer
4117634
Artikelnummer fabrikant
1290800
Type nummer
WP 6070-WVPS
EAN-code
4063151522568
Voedingsspanning bij DC
18 - 32 V
Spanningstype voedingsspanning
DC
Aantal HW-interfaces industrieel ethernet
0
Aantal HW-interfaces serieel RS-232
0
Aantal HW-interfaces serieel RS-422
1
Aanbevelingen
Gerelateerde producten
Productomschrijving
1290800 WP 6070-WVPS
IP66 Touch-Panel met 7,0 inch breedbeeld-VGA-display (16:9) met PCAP-technologie, software: Qt WebBrowser
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 4117634 |
| Artikelnummer fabrikant | 1290800 |
| EAN-code | 4063151522568 |
| Artikelklasse (ETIM) | Grafisch paneel |
| Merk | Phoenix Contact |
| Serie | Web-Panel |
| Type nummer | WP 6070-WVPS |
| Omschrijving | WP 6070-WVPS |
| Land van Oorsprong | TW |
Technisch
| Voedingsspanning bij DC | 18 - 32 V |
| Spanningstype voedingsspanning | DC |
| Aantal HW-interfaces industrieel ethernet | 0 |
| Aantal HW-interfaces serieel RS-232 | 0 |
| Aantal HW-interfaces serieel RS-422 | 1 |
| Aantal HW-interfaces serieel RS-485 | 0 |
| Aantal HW-interfaces serieel TTY | 0 |
| Uitvoering display | TFT |
| Met kleurendisplay | Ja |
| Aantal pixels, horizontaal | 800 |
| Aantal pixels, verticaal | 480 |
| Met meldsysteem (incl. buffer en bevestiging) | Nee |
| Beschermingsgraad frontzijde (IP) | IP66 |
| Bedrijfstemperatuur | -20 - 50 °C |
| Geschikt voor railmontage | Nee |
| Wand-/directmontage mogelijk | Nee |
| Geschikt voor veiligheidsfunctie | Nee |
| Breedte front | 202 mm |
| Hoogte front | 146 mm |
| Touch-technologie | Overig |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 7 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 2,5 kg |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 830,98 per 1 st |
Artikel bevat 1 st