Phoenix Contact - Grafisch paneel - TP 6121-WXPS
Brutoprijs
1.316,76
Phoenix Contact - Grafisch paneel - TP 6121-WXPS
Ons artikelnummer
4105244
Artikelnummer fabrikant
1190420
Type nummer
TP 6121-WXPS
EAN-code
4063151239985
Voedingsspanning bij DC
18 - 32 V
Spanningstype voedingsspanning
DC
Aantal HW-interfaces industrieel ethernet
0
Aantal HW-interfaces serieel RS-232
0
Aantal HW-interfaces serieel RS-422
1
Aanbevelingen
Gerelateerde producten
Productomschrijving
1190420 TP 6121-WXPS
Touch-Panel met 30,7 cm / 12,1"-TFT-display (projectief-capacitief (PCAP)), 1280 x 800 pixel (WXGA), 16,7 miljoen kleuren, Arm® Cortex®-A9, 800 MHz, 2x USB Host 2.0, 1x COM (RS-232/422/485), 1 x Ethernet (10/100/1000 Mbit/s), RJ45, Windows® Embedded Compact 7 en gebruikerssoftware: Visu+. (bussysteem: zonder)
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 4105244 |
| Artikelnummer fabrikant | 1190420 |
| EAN-code | 4063151239985 |
| Artikelklasse (ETIM) | Grafisch paneel |
| Merk | Phoenix Contact |
| Serie | Touch-Panel |
| Type nummer | TP 6121-WXPS |
| Omschrijving | TP 6121-WXPS |
| Land van Oorsprong | TW |
Technisch
| Voedingsspanning bij DC | 18 - 32 V |
| Spanningstype voedingsspanning | DC |
| Aantal HW-interfaces industrieel ethernet | 0 |
| Aantal HW-interfaces serieel RS-232 | 0 |
| Aantal HW-interfaces serieel RS-422 | 1 |
| Aantal HW-interfaces serieel RS-485 | 0 |
| Aantal HW-interfaces serieel TTY | 0 |
| Uitvoering display | TFT |
| Met kleurendisplay | Ja |
| Aantal pixels, horizontaal | 1280 |
| Aantal pixels, verticaal | 800 |
| Met meldsysteem (incl. buffer en bevestiging) | Nee |
| Beschermingsgraad frontzijde (IP) | IP66 |
| Bedrijfstemperatuur | -20 - 50 °C |
| Geschikt voor railmontage | Nee |
| Wand-/directmontage mogelijk | Nee |
| Geschikt voor veiligheidsfunctie | Nee |
| Breedte front | 302 mm |
| Hoogte front | 229 mm |
| Touch-technologie | Overig |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 9 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 2,26 kg |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 1.316,76 per 1 st |
Artikel bevat 1 st