Phoenix Contact - Gelijkstroomvoedingseenheid - STEP3-PS/1AC/5DC/3/PT/USB-C
Brutoprijs
40,54
Phoenix Contact - Gelijkstroomvoedingseenheid - STEP3-PS/1AC/5DC/3/PT/USB-C
Ons artikelnummer
4298882
Artikelnummer fabrikant
1335698
Type nummer
STEP3-PS/1AC/5DC/3/PT/USB-C
EAN-code
4063151635381
Spanningstype voedingsspanning
AC
1e Secundaire spanning
5 - 5 V
Nom. uitgangsstroom 1
3 A
Max. uitgangsstroom 1
3 A
Breedte
18 mm
Productomschrijving
1335698 STEP3-PS/1AC/5DC/3/PT/
Primair geschakelde voeding, STEP POWER, Push-in-aansluiting, geïntegreerde kabelgroef met trekontlasting, Ingang: 1-fase, uitgang: 5 V DC / 3 A, USB-C tot 15 W
Duurzaam product
Dit product is aangemerkt als duurzaam doordat aan de ETIM productgroep "Gelijkstroomvoedingseenheid" bij juiste toepassing energiebesparende dan wel energieopwekkende eigenschappen zijn toegekend. Dit leidt tot CO2-reductie.
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 4298882 |
| Artikelnummer fabrikant | 1335698 |
| EAN-code | 4063151635381 |
| Artikelklasse (ETIM) | Gelijkstroomvoedingseenheid |
| Merk | Phoenix Contact |
| Serie | |
| Type nummer | STEP3-PS/1AC/5DC/3/PT/USB-C |
| Omschrijving | STEP3-PS/1AC/5DC/3/PT/USB-C |
| Land van Oorsprong | VN |
Technisch
| Spanningstype voedingsspanning | AC |
| 1e Secundaire spanning | 5 - 5 V |
| Nom. uitgangsstroom 1 | 3 A |
| Max. uitgangsstroom 1 | 3 A |
| Breedte | 18 mm |
| Secundaire spanning instelbaar | Nee |
| Kortsluitvast | Ja |
| Nom. voedingsspanning bij AC 50 Hz | 85 - 264 V |
| Nom. voedingsspanning bij AC 60 Hz | 85 - 264 V |
| Nom. voedingsspanning bij DC | 88 - 275 V |
| Uitgangsspanning geregeld | Ja |
| Vermogensafgifte | 15 W |
| Gestabiliseerd | Ja |
| Uitvoering elektrische aansluiting | Overig |
| Geschikt voor railmontage | Ja |
| Wandmontage mogelijk | Ja |
| Modulaire uitvoering (voor railmontage) | Ja |
| Inbouwhoogte | 90 mm |
| Directe montage mogelijk | Ja |
| Hoogte | 90 mm |
| Diepte | 61 mm |
| Geschikt voor veiligheidsfunctie | Ja |
| Performance Level volgens EN ISO 13849-1 | Geen |
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Nom. uitgangsspanning 1 | 5 V |
| SIL conform IEC 61508 | Geen |
| Beschermingsgraad (NEMA) | Overig |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 9 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,096 kg |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 40,54 per 1 st |
Artikel bevat 1 st