Phoenix Contact - Gelijkstroomvoedingseenheid - MCR-PS- 24DC/2X24DC 2781877 12875887
Phoenix Contact - Gelijkstroomvoedingseenheid - MCR-PS- 24DC/2X24DC
Brutoprijs 346,54
Phoenix Contact - Gelijkstroomvoedingseenheid - MCR-PS- 24DC/2X24DC Duurzaam product
Phoenix Contact - Gelijkstroomvoedingseenheid - MCR-PS- 24DC/2X24DC 2781877 6766177
Phoenix Contact - Gelijkstroomvoedingseenheid - MCR-PS- 24DC/2X24DC 2781877 81207
Phoenix Contact - Gelijkstroomvoedingseenheid - MCR-PS- 24DC/2X24DC 2781877 898211
Phoenix Contact - Gelijkstroomvoedingseenheid - MCR-PS- 24DC/2X24DC 2781877 18014088
Phoenix Contact - Gelijkstroomvoedingseenheid - MCR-PS- 24DC/2X24DC 2781877 899757
Ons artikelnummer
Artikelnummer fabrikant
Type nummer
MCR-PS- 24DC/2X24DC
EAN-code
Spanningstype voedingsspanning
DC
1e Secundaire spanning
24 - 24 V
Nom. uitgangsstroom 1
0.03 A
Max. uitgangsstroom 1
0.03 A
Breedte
25 mm
346,54
Brutoprijs 346,54
Product usage unit quantity icon Artikel bevat 1 st
Verwacht over 9 werkdagen
Productomschrijving
2781877 MCR-PS- 24DC/2X24DC STABILISATIETRANSFORMATOR
, schroefaansluiting, Ingang: 1-fase, uitgang: 24 V DC / 30 mA
Duurzaam product Duurzaam product
EAN-code 4017918069247
Artikelklasse (ETIM) Gelijkstroomvoedingseenheid
Merk Phoenix Contact
Serie Hulprelais
Type nummer MCR-PS- 24DC/2X24DC
Omschrijving MCR-PS- 24DC/2X24DC
Land van Oorsprong VN
Technisch
Spanningstype voedingsspanning DC
1e Secundaire spanning 24 - 24 V
Nom. uitgangsstroom 1 0.03 A
Max. uitgangsstroom 1 0.03 A
Breedte 25 mm
Secundaire spanning instelbaar Nee
Kortsluitvast Ja
Nom. voedingsspanning bij DC 21.6 - 26.4 V
Uitgangsspanning geregeld Ja
Vermogensafgifte 1.5 W
Gestabiliseerd Ja
Uitvoering elektrische aansluiting Schroefaansluiting
Geschikt voor railmontage Ja
Modulaire uitvoering (voor railmontage) Nee
Inbouwhoogte 85.5 mm
Directe montage mogelijk Nee
Hoogte 85.5 mm
Diepte 79 mm
Geschikt voor veiligheidsfunctie Ja
Beschermingsgraad (IP) IP20
Nom. uitgangsspanning 1 24 V