Phoenix Contact - Compacte verdeler voor insteekbare gebouwinstallatie - IPD Y 3P2,5 GY
Brutoprijs
23,84
Phoenix Contact - Compacte verdeler voor insteekbare gebouwinstallatie - IPD Y 3P2,5 GY
Ons artikelnummer
4344517
Artikelnummer fabrikant
1499535
Type nummer
IPD Y 3P2,5 GY
EAN-code
4063151955458
Nom. (meet)spanning
500 V
Nom. (meet)stroom
20 A
Aantal polen
3
Beschermingsgraad (IP)
IP66
Breedte
72 mm
Productomschrijving
1499535 IPD Y 3P2,5 GY
Y-verdelers, aantal polen: 2+PE, 500 V, 20 A, lichtgrijs, polarisatie: P
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 4344517 |
| Artikelnummer fabrikant | 1499535 |
| EAN-code | 4063151955458 |
| Artikelklasse (ETIM) | Compacte verdeler voor insteekbare gebouwinstallatie |
| Merk | Phoenix Contact |
| Serie | |
| Type nummer | IPD Y 3P2,5 GY |
| Omschrijving | IPD Y 3P2,5 GY |
| Land van Oorsprong | DE |
Technisch
| Nom. (meet)spanning | 500 V |
| Nom. (meet)stroom | 20 A |
| Aantal polen | 3 |
| Beschermingsgraad (IP) | IP66 |
| Breedte | 72 mm |
| Pool-markering | L, N, PE |
| Mechanische codering | Ja |
| Kleur codering/contactinzetstuk | Overig |
| Toegekende stootspanning | 6 kV |
| Lengte | 63 mm |
| Hoogte | 48 mm |
| Max. continutemperatuur bestendigheid contactdeel | 100 °C |
| Max. continutemperatuur bestendigheid trekontlasting | 100 °C |
| Bevestigingsmogelijkheid | Nee |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 59 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,128 kg |
| Afmeting verpakking | 0,097 x 0,073 x 0,053 M |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 23,84 per 1 st |
Artikel bevat 1 st