Philips - Voorschakelapparaat - HF-P 336 TL-D III 220-240V 50/60HZ IDC
Brutoprijs
Niet meer leverbaar
Philips - Voorschakelapparaat - HF-P 336 TL-D III 220-240V 50/60HZ IDC
Ons artikelnummer
1202048
Artikelnummer fabrikant
8711500999689
Type nummer
HF-P 336 TL-D III 220-240V 50/60HZ IDC
EAN-code
8711500999689
Model
Elektronisch
Multiwatt-uitvoering
Nee
Type dimming
Niet dimbaar
Voor lamptype HI
Nee
Voor lamptype HM
Nee
Productomschrijving
HF-P 336 TL-D III 220-240V
HF-P 336 TL-D III 220-240V 50/60Hz IDC
De HF-Performer III TL-D is een duurzaam, slank en hoogfrequent elektronisch VSA voor TL-D fluorescentielampen. Hij is ideaal voor toepassingen waar een hoge energie-efficiëntie vereist is. De HF-Performer III-reeks heeft een robuust ontwerp, voldoet aan alle relevante internationale veiligheids- en prestatienormen en is energiezuinig (CELMA EEI A2).
Dit artikel is niet meer leverbaar. Neem contact met ons op.
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 1202048 |
| Artikelnummer fabrikant | 8711500999689 |
| EAN-code | 8711500999689 |
| Artikelklasse (ETIM) | Voorschakelapparaat |
| Merk | Philips |
| Serie | HF-Performer III |
| Type nummer | HF-P 336 TL-D III 220-240V 50/60HZ IDC |
| Omschrijving | HF-P 336 TL-D III 220-240V 50/60Hz IDC |
| Land van Oorsprong | PL |
Technisch
| Model | Elektronisch |
| Multiwatt-uitvoering | Nee |
| Type dimming | Niet dimbaar |
| Voor lamptype HI | Nee |
| Voor lamptype HM | Nee |
| Breedte | 40 mm |
| Voor lamptype HS | Nee |
| Voor lamptype LS | Nee |
| Voor lamptype T7 | Nee |
| Voor lamptype T16 | Nee |
| Voor lamptype T16-R | Nee |
| Voor lamptype T26 | Ja |
| Voor lamptype T38 | Nee |
| Voor lamptype T-R | Nee |
| Voor lamptype T-U | Nee |
| Voor lamptype TC-D | Nee |
| Voor lamptype TC-DD | Nee |
| Voor lamptype TC-DEL | Nee |
| Voor lamptype TC-F | Nee |
| Voor lamptype TC-L | Nee |
| Voor lamptype TC-QEL | Nee |
| Voor lamptype TC-S | Nee |
| Voor lamptype TC-SEL | Nee |
| Voor lamptype TC-T | Nee |
| Voor lamptype TC-TEL | Nee |
| Nom. spanning | 220 - 240 V |
| Behuizing | Metaalbehuizing |
| Met trekontlasting | Nee |
| Beschermingsklasse volgens IEC 61140 | Geen |
| Lengte | 280 mm |
| Hoogte | 28 mm |
| Geschikt voor aantal lampen | 3 - 3 |
| Geschikt voor lampvermogen | 36 - 36 W |
| Dimbaar 0-10 V | Nee |
| Dimbaar 1-10 V | Nee |
| Dimbaar DALI | Nee |
| Dimbaar DSI | Nee |
| Dimbaar DMX | Nee |
| Dimbaar met potentiometer (geïntegreerd) | Nee |
| Dimbaar GPRS | Nee |
| Dimbaar LineSwitch | Nee |
| Dimming fabrikantspecifiek | Nee |
| Dimbaar netspanningsmodulatie | Nee |
| Dimbaar faseafsnijding | Nee |
| Dimbaar faseaansnijding | Nee |
| Dimming programmeerbaar | Nee |
| Dimbaar RF | Nee |
| Dimbaar Sine Wave Reduction | Nee |
| Dimbaar Touch and Dim | Nee |
| Dimbaar Zigbee | Nee |
| Dimbaar met push-button | Nee |
| Niet dimbaar | Ja |
| Geschikt voor lampvermogen (3 lampen) | 36 - 36 W |
| Met trekontlasting | Nee |
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
Logistiek
| Levertermijn | Niet meer leverbaar |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 10 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,322 kg |
| Afmeting verpakking | 0,328 x 0,221 x 0,087 m |
Prijs
| Bruto prijs (€) |
Artikel bevat 1 st